Odtajněno: Procházka a Reyes znají nový termín zápasu

Letošní 1. máj bude nejen lásky čas, ale i datum druhého zápasu Jirky Procházky ve slavné UFC. Svěřenec Martina Karaivanova musel zkousnout odložení duelu s Dominickem Reyesem. Teď už ale ví, ke kterému soudnému dni směřovat přípravu.

Jiří Procházka, MMA bojovník - ČTK, Krumphanzl Michal Foto: ČTK/Krumphanzl Michal

Náhradní datum pro Jiřího Procházku – Reyese vyzve o 2 měsíce později

12 dní. Tak dlouho si musel Jiří Procházka počkat na nový verdikt ohledně jeho domluveného zápasu s Dominickem Reysem. Velké jméno polotěžké divize aktuálně řeší zranění a koncem února připraven nebude. Nově je ostře sledovaný duel naplánován na 1. května 2021! Sleduj Jirku Procházku i další TOP zápasníky v akci živě ZDE

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Už se mu bude spát a trénovat zase o něco lépe. Duel Jiřího Procházky se zvučným americkým soupeřem Dominickem Reyesem proběhne s dvouměsičním zpožděním. O pověstné bomby českého samuraje tak v první polovině roku nepřijdeme.

Jak sám Jiří informoval prostřednictvím sociální sítě Instagram, bitva se uskuteční v rámci UFC Fight Night 1. 5. 2021 a i nadále platí, že jejich duel bude hlavním zápasem karty.

Jisté také je, že se bude zápasit v Apex Center v Las Vegas, kde si „Denisa“ střihne pod hlavičkou UFC premiéru. Věřme, že tentokrát komplikace ani na jedné straně nenastanou a tento duel nám naservíruje dechberoucí momenty, podobně jako v prvním vystoupení českého fightera v nejprestižnější organizaci planety.

sipka Kompletní informace o UFC 258 najdeš ZDE

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ