FNC 2: Majk Spirit prolil Separovu krev, vyhrál i Attila a Rytmus

Boxerská show Fight Night Challenge 2 nabídla několik zajímavých momentů i velkých překvapení. Zajímavosti z toho galavečeru si přečtete v článku.

Majk Spirit v hlavním zápase porazil Separa Foto: Instagram/majkspirit

Majk Spirit porazil Separa, kterého limitoval zlomený nos

Hlavní zápas Fight Night Challenge 2 nabídl pořádně krvavou válku. Majk Spirit hned od prvního úderu doslova rozebral Separa prácí z přední ruky, tzv. jabem a šel si od začátku tvrdě za vítězstvím. Zápas musel být pro zlomeninu nosu na straně Separa předčasně ukončen a do druhého kola už populární rappeři nenastoupili.

Kurzový outsider Majk Spirit si tak připsal vítězství na TKO, oba si však po zápase vzájemně projevili respekt a „válečná sekera“ tímto momentem byla zakopána. Separ v pozápasovém rozhovoru přiznal, že pár dní před duelem utrpěl na tréninku tříštivou zlomeninu nosu, což se bohužel na jeho výkonu obrovsky podepsalo.

Attila a Newton předvedli parádní box, vítězství na body připadlo slovenské legendě

Z pohledu boxu byla jednoznačně nejlepším zápasem večera trilogie mezi Attilou Véghem a Emanuelem Newtonem. Oba předvedli v zápase neskutečnou tvrdost a vynikající fyzickou kondici. Mnohem efektivnější co do počtu přesných úderů byl v zápase Attila, který si připsal vítězství na body poměrem 3:0.

sipka Kompletní výsledky a report ze zápasů najdete zde

Na galavečeru Fight Night Challenge 2 v Bratislavě došlo i na kontroverzní momenty. Ten největší se odehrál v zápase rapperů Refewa a Flexkinga. Druhému jmenovanému totiž během prvního kola několikrát vypadl chránič zubů, za což byl po několika varováních a stržených bodech Flexking diskvalifikován. Nutno ovšem dodat, že halou mohutně povzbuzovaný Refew byl do té doby jasně lepším boxerem.

Premiérové vítězství v boxu si připsal i legendární rapper Rytmus. Jeho výhře na body ale předcházel poněkud „mdlý“ výkon. Molocha ovšem dokázal poslat hned dvakrát do počítání (poprvé už po 15 vteřinách boje), a jasně si tak došel pro vítězství 3:0 na body.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ