Fortuna soutěž: Leť do Las Vegas s Jiřím Procházkou

Jiří BJP Procházka má před sebou první obhajobu titulu polotěžké váhy UFC. S Fortunou máte jedinečnou šanci zažít na vlastní kůži atmosféru velkého zápasu i krásy města hříchu. Co pro to udělat?

Leť s Fortunou na zápas Jiřího Procházky do Las Vegas Foto: Fortuna

Vyhrajte s Fortunou zájezd do Las Vegas na zápas Jiřího Procházky

Burácející hala, stříkající krev i pot a v kleci dva gladiátoři v boji o nejcennější pás. Už první vzájemné utkání přineslo neuvěřitelné drama se šťastným koncem pro české barvy. V sobotu 10. prosince je v Las Vegas na programu odveta. Jiří Procházka i Glover Teixeira kromě vítězství věří i ve zlepšený výkon a dominanci. Komu tentokrát sedne zápas lépe?

To můžete vidět na vlastní oči se sázkovou kanceláří Fortuna. Ta totiž, co by generální partner českého bojovníka, pořádá parádní soutěž o zájezd do Las Vegas! Pomyslnou třešničkou na dortu je přitom právě ostře sledovaná odveta, kterou bude opět sledovat celý svět. K vidění toho ale bude v rámci americké jízdy mnohem více. O tom není pochyb.

Zkuste svoje štěstí a zaregistrujte se u Fortuny ZDE. Následně se můžete zapojit do soutěže, jejíž podmínky najdete níže. Dobrou zprávou je, že zapojit se mohou i stávající hráči s plně dokončenou registrací.

Jak se zapojím do soutěže? Podmínky a informace

  • Soutěž probíhá v období od 9. – 23. 11. 2022
  • Po přihlášení ke svému účtu je potřeba vsadit tiket alespoň za 500 Kč (AKO, SOLO) s minimálním kurzem 1,8
  • Alespoň jedna příležitost na tiketu musí obsahovat odvetu Procházka vs. Teixeira 2
  • V rámci této soutěže není možné využít cashout nebo storno
  • Fortuna vylosuje po skončení soutěže do 3 pracovních dnů vítěze zájezdu pro dva do Las Vegas
  • 30 vylosovaných hráčů získá podepsanou mikinu BJP

Naprostou peckou je také skutečnost, že Fortuna vám celý výlet a zážitek zdokumentuje. Takovou vzpomínku jen tak někdo nemá. Snadná online registrace u Fortuny má kromě této exkluzivní akce i celou řadu dlouhodobých výhod. Možnost sledování všech turnajů UFC živě zdarma i skvělý vstupní bonus na první sázky, rozhodně patří mezi ně.

Pokud patříte mezi fanoušky adrenalinu a online zábavy, určitě oceníte i povedené Fortuna casino, které patří k tomu nejlepšímu na trhu. S Fortunou se zkrátka nudit nebudete!

Jiří Procházka Foto: Jiří Procházka

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Jiří Procházka v zápase o titul UFC živě na Fortuna TV

Jak sledovat UFC live streamy zdarma živě? Na Fortuna TV

Sledujte v roce 2023 ✅ všechny turnaje UFC v livestreamech zdarma. ❤️ Podívejte se na snadný návod a fanděte u MMA zápasů v přímém...

Český šampion polotěžké váhy UFC Jiří Procházka

Jiří BJP Procházka MMA zápasy, UFC, statistiky a životopis

Jiří BJP Procházka je prvním českým šampionem nejlepší světové organizace UFC ⭐. Podívejte se na jeho unikátní cestu bojovníka, pro kterého...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ