Judo Zagreb Grand Prix – informace, výsledky

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Chorvatské hlavní město Záhřeb bude koncem září dějištěm Velké ceny v judu. Akce, která se uskuteční po dlouhé přestávce způsobené koronavirem, poslouží jako příprava na listopadové mistrovství Evropy 2020 konané v Praze.

Aktuální informace - Startovní listina, výsledky - Livestream, přenos v TV

ilustracni-foto.jpg Foto: Profimedia

Hodnocení Grand Prix v Záhřebu: 8,9/10

  • Datum a místo: 18. - 20. 9., Záhřeb, Chorvatsko
  • Možnosti sázek: na závody v Chorvatsku pravděpodobně půjde sázet u českých sázkových kanceláří

Judo: Záhřeb Grand Prix 2020 – datum, informace

Světové judo se po více než půlroční přestávce vrací do akce! Kalendář judistických závodů doznal řady změn a tak první zastávkou, kde se představí nejlepší judisté a judistky bude Velká cena Chorvatska. Závody v Záhřebu jsou naplánované na 18. – 20. září 2020 a budou prvním testem před nadcházejícím zlatým hřebem, který bude letos k vidění v Praze. sipka Klikněte ZDE a vsaďte si na bojové sporty s exkluzivním bonusem zdarma

Judo - sleduj průběh zápasu zde

World Judo Tour Záhřeb – Lukáš Krpálek, Hisayoshi Harasawa, Guram Tushishvili a další

Grand Slam turnaje i ostatní závody v judu pocítily následky celosvětové pandemie nemoci Covid-19 už v březnu, když byl zrušen závod v ruském Jekatěrinburgu. I v Záhřebu bude startovní listina do poslední chvíle s velkým otazníkem. Mohou za to nejrůznější pravidla a nařízení jednotlivých zemí v souvislosti s hygienickými opatřeními.

Jisté ovšem je, že většina závodníků bude chtít v Chorvatsku nastoupit a dostat se tak do závodnického rytmu. Hlavním důvodem je listopadové Mistrovství Evropy v judu, které muselo být už 2x přeloženo a které bude hostit Česká republika, konkrétně Praha.

Na akci v Záhřebu se v roce 2019 představilo přes 550 závodníků z téměř 90 zemí světa. V kategorii Lukáše Krpálka (nad 100 kg) triumfoval Gruzínec Gela Zaalishvili. Český závodník zde nestartoval. Je nepravděpodobné, že by se tato čísla v letošním roce opakovala, na přesné informace okolo organizace letošní Velké ceny si budeme muset počkat.

Zagreb Grand Prix 2020 startovní listina, harmonogram, výsledky (results)

Zde se podívejte na aktualizovaný program a výsledky Velké ceny Chorvatska v judu. O aktuálním plánu Vás budeme informovat v tomto článku.

Judo Grand Prix Záhřeb 2020 - program, výsledky

ženy do 48 kg 1.
2.
3.
muži do 60 kg
1.
2.
3.
ženy do 52 kg 1.
2.
3.
muži do 66 kg
1.
2.
3.
ženy do 57 kg 1.
2.
3.ženy do 63 kg 1.
2.
3.
muži do 73 kg 1.
2.
3.
ženy do 70 kg 1.
2.
3.
muži do 81 kg 1.
2.
3.

ženy do 78 kg
1.
2.
3.
muži do 90 kg
1.
2.
3.
ženy nad 78 kg
1.
2.
3.
muži do 100 kg
1.
2.
3.


muži nad 100 kg
1.
2.
3.

Odklad se letos nevyhnul ani Olympijským hrám v Tokyu, což zklamalo mimo jiné i Lukáše Krpálka, který si brousil zuby na obhajobu prvenství. Držitel zlaté medaile z letních her v Riu ale jedním dechem dodal, že posun Olympiády o rok je vzhledem k nestálé situaci správným krokem a v roce 2020 veškerou přípravu nasměřuje k ME v Praze.

IJF World Tour Zagreb Grand Prix – kde sledovat judo živě? Přímý přenos v televizi (TV), livestream

Rozhodně stojí za to sledovat nabídku živých livestreamů na Tipsport TV, máte zde totiž k dispozici přímé přenosy i z dalších bojových sportů jako box či MMA.

V televizi v minulých letech podniky v judu vysílala ČT Sport a je možné, že také závody v Chorvatsku do svého plánu zařadí. Další volně dostupné streamy na internetu pravděpodobně nebudou.

sipka ZDE si přečtěte, jak a kde sledovat MMA zápasy organizace Oktagon

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.