Karlos Vémola: priorita je teď zdraví, o Budaye pořád stojím!

Ve čtvrtek večer nechyběl v divadle Royal na tiskové konferenci Oktagon Time ani Karlos Terminátor Vémola. Toto jsou jeho momentální plány.

Karlos Vémola teď plánuje pořešit v první řadě zranění Foto: Karlos Vémola

Karlos Terminátor Vémola už bere zranění vážně, duel s Marpem má nový termín!

Jak slíbil, tak učinil. Karlos Terminátor Vémola se teprve v úterý podrobil náročné operaci utrženého tricepsového svalu. Na čtvrteční tiskovce ale nechyběl. Promluvil o své současné situaci a "střihl" si druhý oficiální staredown s rapperem Marpem. Jejich vzájemný boxerský duel se z původního listopadového termínu přesouvá na začátek nového roku.

"Absolutní priorita je teď zdraví. Čeká mě další operace a potom dlouhá a náročná rekonvalescence. Musím tomu ale dát teď maximum. Jeden můj kamarád si tímto zraněním zničil kariéru, což rozhodně nechci. Až se vrátím můžeme se bavit, co bude dál. V sobotu budu fandit Pirátovi, aby získal titul a já tak měl novou motivaci makat a být co nejdřív zpátky."

Karlos také promluvil o tom, jak dohnal Attilu Végha k prnímu zápasu, dožene ho dříve, nebo později i k odvetě. Přestože je Terminátor v tuto chvíli ve stavu zraněných, jeho nabitý program dává tušit, že se po vyléčení zranění budou dít věci! Opět si neodpustil poznámku na adresu Martina Budaye. "Nemám problém se vyžrat a Budaye v těžké váze zmlátit. V UFC contenderu stejně neuspěje, klidně mi ho pak dejte!" Zopakoval znovu první Čech v UFC.

sipka VIDEO ze staredownu s Marpem najdeš na našem Instagramu ZDE

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ