KSW má nového dvojnásobného šampiona! Soldič opět úřadoval

Ostře sledovaný turnaj KSW 65 je minulostí. Hlavní zápas ovládl nekompromisní Roberto Soldič, který ukončil Mameda Khalidova ve druhém kole.

Roberto Soldič porazil Mameda Khalidova Foto: Instagram/soldicmma

Soldič knokautoval Khalidova a k titulu velteru přidává šampionský pás střední váhy

Robocop Roberto Soldič znovu potvrdil svoji extratřídu. V souboji dvou šampionů mu legendární Mamed Khalidov dokázal vzdorovat jen necelá dvě kola. Poté už pověstný chorvatský KO úder našel svůj cíl.

Zápas Soldič - Khalidov nabídl divákům krátkou, ale strhující podívanou. V prvním zahřívacím kole se obhájce titulu Khalidov dobře pohyboval a po drobném zaváhání soupeře dokázal dokonce doručit úspěšný takedown.

K ničemu zásadnějšímu to ovšem nevedlo, naopak s postupem času začal v postoji přebírat otěže zápasu chorvatský bojovník, trénující v Německu, Roberto Soldič. V rozjezdu ho sice ve druhém kole zastavil nešťastný kop z jeho strany do slabin soupeře, na osudu utkání to ale nic nezměnilo.

Po tomto incidentu se totiž do sebe oba fighteři pustili hlava nehlava a v záplavě tvrdých úderů se nakonec ujal ten Roberta Soldiče. Mamed Khalidov byl po brutálním KO dlouho v péči lékařů a nutno řici, že to s ním nevypadalo vůbec dobře.

sipka KOMPLETNÍ VÝSLEDKY KSW 65 NAJDEŠ ZDE

Roberto Soldič se tak stává novým dvojnásobným šampionem organizace KSW. Nedávný srdnatý, byť neúspěšný výkon Patrika Kincla proti této nezastavitelné mašině, tak opět získává větších rozměrů. Nyní si musíme počkat, zda další Soldičovi kroky povedou do slavné UFC, nebo bude nejprve svoje pásy nadále obhajovat v KSW.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.