Organizace Oktagon podepsala Ivana Buchingera!

Fanoušci toho nejlepšího česko-slovenského MMA se mají na co těšit! Organizace Oktagon během posledního brněnského turnaje oznámila příchod ikony slovenské bojové scény Ivana Buchingera.

Ivan Buchinger se představí v Oktagonu Foto: Instagram

Ivan Buchinger bude zápasit v organizaci Oktagon MMA

Konečně to vyšlo! Promotéři Oktagonu Ondřej Novotný s Pavolem Nerudou se dlouhodobě netajili tím, že o bývalého šampiona Cage Warriors a titulového vyzyvatele KSW hodně a vytrvale stáli. Právě Ivan Buchinger můžeme svými zkušenostmi a úspěchy posunout celou orgnizaci zase o kus dál a právě to si zmíněná dvojice od tohoto příchodu jednoznačně slibuje. sipka Klikněte ZDE a vsaďte si na MMA s bonusem zdarma

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Bohatá kariéra i tituly

Ivan Buchinger patří vedle Attily Végha a Karlose Vémoly k zápasníkům, kteří se v začátcích celosvětového boomu nejvíce zapříčinili o zpopularizování MMA v Česku i na Slovensku. 34ti letý zápasník lehké, případně pérové váhy nastřádal ve své profesionální kariéře 37 vítězství a jen 7 porážek. Proslulý je zejména díky svému fantastickému boji na zemi (hned 23 výher zaznamenal právě submisí).

Zároveň měl ve své kariéře unikátní možnost postavit se na konci roku 2012 fenomenálnímu Conorovi McGregorovi, byť na jeho tvrdé ko určitě nevzpomíná rád. Slovenský bojovník naposledy zápasil v prosinci 2019 v organizaci KSW, kde nestačil na Francouze Parnasse.

Jeho nová organizace Oktagon se už nechala slyšet, že se Ivan Buchinger představí domácím fanouškům už na některém z nejbližších turnajů.

sipka Čtěte také: jak a kde sledovat turnaje organizace Oktagon živě

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.