Pocta pro Attilu Végha: Má svůj herní online automat

Známý bojovník a trenér Attila Végh figuruje v mnoha projektech napříč různými byznysy. Slovenská online herna DOXXbet nyní spustila zbrusu nový herní automat právě s motivy vítěze Zápasu století.

Attila Végh, Oktagon MMA, Zápas století - Zdroj ČTK, Krumphanzl Michal Foto: ČTK/Krumphanzl Michal

Novinka: Online automat Attila 81 s motivy a hlasem Attily Végha

Attila Végh je nejen vynikající sportovec, ale vyzná se i ve světě nejrůznějších spoluprací. Jednou z nich je i partnerství se slovenskou online hernou a sázkovou kanceláří DOXXbet, které oblíbený „Pumukli“ navázal koncem září 2020. A nyní se fanoušci dočkali zajímavé novinky.

Attila Végh se podílel na vývoji a audio-vizuální podobě nového hracího automatu 81 Attila. Novinku DOXXbet spustil v polovině června a slovenští fanoušci bojových sportů či online kasinových her si tak nyní mohou užít spoustu zábavy v doprovodu známých hlášek Attily Végha.

V České republice DOXXbet nemá licenci, a proto se novinka tuzemských hráčů netýká. I tato zdánlivá drobnost ukazuje na rostoucí popularitu nejlepšího slovenského MMA zápasníka všech dob ve své rodné zemi. Právě u našich východních sousedů je totiž Attila doslova celebritou.

Kromě byznysových záležitostí se Attilovo jméno v poslední době hodně skloňuje i v rovině ryze sportovní. Znovu totiž vyvěrají bouřlivé diskuze o případné odvetě s Karlosem Vémolou, pro kterou je prozatím překážkou především otázka peněz. Attila se už dříve nechal slyšet, že jiný zápas ho v jeho bohaté a úspěšné kariéře již nezajímá.

V poslední době se Attila Végh věnuje hlavně boxu. Na nedávném turnaji Fight Night Challenge 2 porazil mezi šestnácti provazy Američana Emanuela Newtona a získal pro sebe tuto trilogii v poměru 2:1 na zápasy. V minulosti se totiž v rámci MMA dvakrát střetli pod organizací Bellator. Hlavní náplní práce je pro Attilu trénování svých svěřenců v trnavském SFG, který rovněž zaštiťuje online sázková kancelář a herna DOXXbet.

Rád přijímá výzvy

Byť MMA kariéra Attily Végha od zápasu s Vémolou stagnuje, o zajímavé výzvy rozhodně nemá nouzi. Po boku Elišky Lenčešové se Attila na jaře představil v taneční soutěži Let’s Dance. A nevedl si vůbec špatně. Na postup do závěrečného finále to ovšem těsně nestačilo.

Pozitivním ohlasům se těší i dokument Attila, který mapuje život a kariéru tohoto dnes už legendárního bojovníka. Nezbývá, než se těšit, jakým projektem nás Attila v budoucnu zase překvapí.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Jiří Procházka  v souboji s Gloverem Teixeirou

Kalendář MMA akcí (turnajů) v Česku a ve světě

Podívejte se na kompletní program galavečerů MMA v Česku i ve světě. ❤️ V článku naleznete přehledný seznam nejdůležitějších turnajů pro...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ