Pohádka dokonána! Lukáš Krpálek slaví zlato na LOH v Tokiu

Český reprezentant v judo Lukáš Krpálek vybojoval na Letních olympijských hrách v Tokiu zlatou olympijskou medaili! Zopakoval tak úspěch z LOH v Riu.

Lukáš Krpálek vybojoval na LOH v Tokiu zlatou medaili Foto: Profimedia

Lukáš Krpálek do dokázal! V kategorii nad 100 kilogramů nenašel přemožitele a bere zlatou medaili

Fantazie a obrovská euforie. Judista Lukáš Krpálek zopakoval v Tokiu parádní jízdu z předchozí olympiády a v supertěžké váze nad 100 kilogramů si dokráčel pro zlato! Málokdo mu po zvláštní sezóně věřil, přesto to jihlavský rodák dokázal!

Olympijský turnaj v judo odstartoval český těžkotonážník dnes ve 4 hodiny ráno našeho času. Postupně přešel přes Mahjouba, Oltiboeva, Harasawu a ve finále zdolal hodně neoblíbeného soupeře Gurama Tušišviliho. Ten měl přitom v průběhu utkání ke zlatu blíže díky dvoum napomenutím na straně Krpálka. Poté ale přišla velká chvíle pro svěřence trenéra Laciny a vítězná bodovaná technika. Pak už jen stačilo udržet gruzince pod sebou a Lukáš Krpálek mohl odšpuntovat gejzír radosti.

Jako teprve druhý judista v olympijské historii vybojoval Krpálek zlatou medaili ve dvou nejtěžších kategoriích a ještě výraznějším písmem se zapsal do dějin.

Lukáš Krpálek navázal na velmi úspěšný den pro české olympioniky na hrách v Tokiu, a hlavně svého velkého kamaráda Jiřího Prskavce, který si rovněž dojel na olympijském kanálu pro zlatou medaili.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Judo, Lukáš Krpálek na European Games 2019 - Zdroj ČTK, Říhová Michaela

Judo na Letních olympijských hrách 2021 - program a Češi

Česká republika má v judu na LOH v Tokiu dvojí zastoupení❤️. Program a všechny důležité informace k olympijskému turnaji v Tokiu najdeš v...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ