Premiéra Ivana Buchingera v Oktagonu se odkládá

Očekávaný návrat známého MMA bojovníka Ivana „Buki“ Buchingera na domácí bojovou scénu se nekoná. Do cesty se zkušenému zápasníkovi postavil Covid-19.

Ivan Buchinger se nakazil koronavirem Foto: Instagram

Ivan Buchinger má koronavirus, na Oktagonu 18 bojovat nebude

Nepříjemnosti pro organizaci Oktagon MMA neberou konce ani v rámci nadcházejícího galavečeru s pořadovým číslem 18. Jeden z největších taháku tohoto turnaje Ivan Buchinger byl pozitivně testován na koronavirus a kromě toho mu nemoc kompletně přerušila přípravu. sipka Vsaďte si na MMA s bonusem zdarma za registraci

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Nemoc má u slovenského ranaře relativně komplikovanější průběh a Buchinger se i podle svých slov momentálně cítí velice slabě. Nejde tedy o bezpříznakový průběh tohoto zákeřného viru, jaký potkal při nedávnem turnaji Tadeáše Růžičku, který si měl v rámci Oktagonu rovněž odbýt svojí premiéru.

Hlavní ozdobou Oktagonu 18 tak bude zápas veteránky UFC Lucie Pudilové, která vyzve polskou zápasnici Martu Waliczek. Věřme, že nikoho dalšího osud Ivana Buchingera nepotká.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.