Rušno na tiskovce před UFC 293: Adesanya se zastal týmového kolegy a bylo zle – VIDEO

Horké hlavy UFC zápasníků se zase jednou projevily. Na předturnajové tiskové konferenci málem došlo k šarvátce. Provokatér Sean Strickland v tom byl ale tentokrát nevinně. Podrobnosti v článku.

Adesanya se na tiskovce zastal svého kolegy Foto: Profimedia

Adesanya se zastal Kai Kary-France, potyčka visela ve vzduchu a napětí se dalo krájet

Pořádné dusno rozpoutal na tiskové konferenci angolský bijec Manel Kape. Nedávný přemožitel Davida Dvořáka se v úvodu svého proslovu ostře pustil do rivala Kai Kary-France, který byl přítomen v hledišti.

Peprný slovník na adresu týmového kolegy z gymu City Kickboxing se ani trochu nelíbil Israelu Adesanyovi, který v danou chvíli seděl jen metr od Kapeho. Po pár vteřinách v Izzym bouchly saze, vstal a okamžitě začal velkohubého agresora usměrňovat. Do akce museli přítomní členové security a jen centimetry dělily oba dva od fyzického kontaktu.

sipka Kompletní info k turnaji UFC 293 najdete ZDE

S touto reakcí zřejmě Manel Kape vůbec nepočítal, protože jakožto muší váha si musel tváří v tvář proti šampionovi střední váhy připadat jako trpaslík. Kape v trashtalku ale překvapivě pokračoval a výživný slovník bez váhání otočil směrem k jednomu z nejlepších bojovníků v historii UFC.

Důvod, proč se Manel Kape obul do Kai Kary-France je jasný. Oba kohouti se spolu měli utkat právě na turnaji v Sydney, jenže Novozélanďan utrpěl na tréninku otřes mozku a ze zápasu musel odstoupit. Právě tuhle skutečnost se rozhodl Kape svému soupeři odvážným způsobem vyčinit, vzhledem k zasedacímu pořádku na tiskovce, ale nebylo zrovna tohle rozhodnutí ideálně načasované.

Nejvíce emocí proudilo podle předpokladů od Seana Stricklanda, který dorazil na tiskovku ve stylovém kovbojském klobouku a hlasitým trashtalkem se pokoušel Adesanyu vyvést z míry. Ten však na jeho pokusy reagoval chladně, než jej dopálila zmíněná přestřelka s Kapem. Inkriminovaný moment si můžete v následujícím videu pustit v čase 13:30.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Israel Adesanya je bojovníkem v UFC

Israel Adesanya - životopis a zápasy bojovníka UFC

Israel Adesanya je bývalý šampion střední váhy ✨ nejprestižnější MMA organizace světa UFC. Vytáhlý Nigérijec s novozélandským občanstvím je...

Paddy Pimblett patří mezi největší hvězdy současné UFC

Organizace UFC - zápasníci, eventy a statistiky

UFC je nejlepší MMA organizace na světě. ✨ Podívejte se na kompletní informace, které naleznete podrobně rozepsané v článku.

Jiří Procházka v zápase o titul UFC živě na Fortuna TV

Jak sledovat UFC live streamy zdarma živě? Na Fortuna TV

Sledujte v roce 2023 ✅ všechny turnaje UFC v livestreamech zdarma. ❤️ Podívejte se na snadný návod a fanděte u MMA zápasů v přímém...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ