Sen o UFC se rozplynul. Peňáz překvapivě nestačil na Dumase

Matěj Peňáz smlouvu v nejlepší světové organizaci nevybojoval. Jeho snahu utnul už po necelé minutě zápasu Američan Sedriques Dumas. Tady jsou podrobnosti.

Matěj Peňáz neúspěšně bojoval o UFC smlouvu Foto: Profimedia

Peňáz UFC kontrakt nezískal, Dumas ho uškrtil v postoji už v 1. kole

Jedna chyba a bylo hotovo. Matěj Peňáz nebude na tento zápas vzpomínat v dobrém. V noci z úterý na středu se utkal s americkým zápasníkem Sedriquesem Dumasem o smlouvu v UFC. A bohužel úspěšný nebyl. Forma, sebevědomí, i bojový účes. Všechno bylo připraveno skvěle. MMA ovšem zase jednou ukázala svou krutou tvář.

sipka Sázejte na UFC s bonusem za online registraci ZDE

Utkání Peňáz vs. Dumas přineslo velmi překvapivý výsledek s hořkým koncem pro celé Česko. Dumas ukončil Peňáze už po necelé minutě boje na škrcení (gilotina) v postoji. Konkrétně mu na to stačilo 47 vteřin.

Hned v úvodních vteřinách zápasu dokázal 27letý rodák z floridské Pensacoly Matěje Peňáze dostat na zem. Ten sice pohotově zareagoval a ihned vstal, jenže při pohybu zpět na nohy zamkl Dumas gilotinu kolem Matějova krku a to se nakonec ukázalo být zásadním rozhodujícím momentem utkání. Po pár vteřinách totiž „Money“ odklepal a překvapení v jeho obličeji dokonale ilustrovalo, že ani on sám nevěřil, co že se to v daný moment vlastně stalo. A hlavně jak.

Čekalo se tvrdé KO, přišla však nečekaná submise. Peňáz i Dumas vstupovali do zápasu se stejnou bilancí 6-0, daleko větší šance se ale obecně dávaly právě Peňázovi. Je to ale Sedriques Dumas, kdo za svůj výkon a brzké ukončení soupeře obdržel přímo od Dany Whitea smlouvu. Dveře do slavné UFC tak prozatím zůstali pro českého fightera zavřené.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Matěj Peňáz je jedním z největších českých MMA talentů

Matěj Peňáz - životopis a zápasy bojovníka MMA, statistiky

Matěj "MONEY" Peňáz🤑 je český zápasník, který se postupně z postojových disciplín natrvalo usadil v MMA. 🧨 V 25 letech má to nejlepší...

Jiří Procházka  v souboji s Gloverem Teixeirou

Kalendář MMA akcí (turnajů) v Česku a ve světě

Podívejte se na kompletní program galavečerů MMA v Česku i ve světě. ❤️ V článku naleznete přehledný seznam nejdůležitějších turnajů pro...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ