Tady nebylo o čem! Jake Paul si pohrál s Natem Diazem a uštědřil mu jasnou porážku

Dlouho očekávaný boxerský mega zápas mezi Natem Diazem a Jakem Paulem skončil velkým smutkem pro MMA komunitu. Oblíbený gangster na soupeře nestačil. Tady jsou podrobnosti.

Jake Paul si pohrál s Natem Diazem Foto: Profimedia

Jake Paul porazil Nate Diaze na body. Po zápase připustil odvetu s Tommym Furym

Favorizovaný Jake Paul si připisuje do svých statistik další luxusná zářez. Na jeho boxerský um dnes v noci nestačil legendární MMA bojovník Nate Diaz. Paul někdejší hvězdu UFC naprosto rozebral a v desetikolové válce mu uštědřil pořádnou lekci.

Jake Paul držel otěže vyhroceného zápasu od samého začátku pevně ve svých rukou. "Problémové dítě" vstoupilo do utkání velmi energicky s cílem ukončit Diaze hned v úvodních kolech. A nebyl daleko od toho, aby se mu to povedlo.

Diaz zejména v prvních kolech na Paula absolutně nestačil, rozdíl mezi oběma fightery byl v první polovině zápasu obrovský, což Paul korunoval v 5. kole prvním knockdownem zápasu. Diaz se pokoušel soupeře svazovat a zkracovat vzdálenost, což ale Paul odmítal a rozdával další a další ostré háky.

sipka Tip pro vás: Vyzvedněte si bonus na sázení za registraci u Betana

S přibývajícím časem se Nate Diaz postupně do zápasu dostával, Jake Paul ale stále dominoval především lepším pohybem a tvrdostí svých úderů. Nejsvětlejší momenty Natea Diaze přišly ve 4. a 8. kole, které si připsal na svoji stranu, jinak to byla ale velká show v podání 26letého Jakea Paula.

V pozdějších kolech boxoval Paul chytře, vědom si své bodové převahy a ukončení před časovým limitem se nakonec nekonalo. Nate Diaz dokonce v závěru zápasu chytil za velkého aplausu diváků Paula do gilotiny, to ale nemohlo na jeho jednoznačné porážce vůbec nic změnit.

Nate Diaz sice znovu ukázal, že i ve velkých rukavicích dokáže ustát neskutečné bomby, sám ale soupeře ohrozit prakticky nedokázal. Jake Paul zvítězil jednomyslným rozhodnutím v poměru (97-92, 98-91, 98-91).

Paul s Diazem si po zápase vyjádřili respekt. Na hlavu Natea Diaze se ovšem za matný výkon snáší kritika ze všech stran. Jake Paul zaknihoval další velkou výhru a oba po zápase prohodili pár slov o možné odvetě pod pravidlami MMA. Zároveň je možné, že nás v budoucnu čeká odveta Jake Paul vs. Tommy Fury 2. Scénářů je ale mnohem víc, což vyplynulo ze slov talentovaného Američana.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se u online sázkové kanceláři Betano

BETANO - získej bonus až 3 000 Kč + 350 Kč

Dokonči snadno a rychle online registraci a získej 350 Kč zdarma. Navíc na tebe čeká možnost získat další bonus ke vkladu až 3 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Betano

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Jake Paul boxerské zápasy hodně prožívá

Boxer a YouTuber Jake Paul - životopis, zápasy a statistiky

Americký youtuber, boxer a rapper Jake Paul je jednou z nejkontroverznějších postav bojových sportů současnosti.☝ Důvody si přečtěte v...

UFC fighter Nate Diaz

Nate Diaz - životopis, kariéra a zápasy MMA bojovníka

Životní příběh Natea Diaze nepřestává přitahovat pozornost.🧨 Jaký ale ve skutečnosti je ☝, a proč mu tolik lidí nemůže přijít na jméno?

Šampion těžké váhy WBC Tyson Fury

Box - historie, pravidla a váhové kategorie

Box 🥊 je jedním z nejpopulárnějších bojových sportů na světě. Má spoustu fanoušků a točí se v něm obrovské peníze 💰. V tomto článku se...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ