To byla demolice! Alex Cverna zlikvidoval Závodu a postaví se do boje o titul IAF

Alexander Cverna nenechal v Poděbradech nikoho na pochybách a rázně si řekl o titulovou šanci v těžké váze organizace I am Fighter. Více v článku.

Alex Cverna porazil Závodu Foto: Facebook/ I am Fighter

Cverna splnil roli favorita a porazil na IAF 9 Davida Závodu

Vyhrocená bitva mezi Alexem Cvernou a Davidem Závodou zná svého vítěze. Cverminátor rozhodl o své výhře na turnaji I AF 9 v Poděbradech drtivými údery v prvním kole, na které houževnatý Závoda nedokázal najít odpověď.

Cverna se díky tomuto výsledku v dalším zápase postaví ukrajinskému bombarďákovi Jevgenimu Orlovovi, který aktuálně drží titul těžké váhy. Oba už si stihli střihnout vzájemný staredown a tento zápas slibuje opravdu zajímavou podívanou.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ