Usman překvapení nepřipustil a vypnul Masvidala

Turnaj UFC 261 konaný na Floridě s diváky je minulostí. Hned 2 ze tří titulových zápasů přinesly učebnicové knockouty. Jorge Masvidal v hlavním zápase ani napodruhé recept na šampiona Kamaru Usmana nenašel.

Usman zvítězil proti Masvidalovi Foto: Profimedia

Kamaru Usman ubránil pás velterové divize zůstává v UFC neporažen

Titul velterové váhy zůstává u stejného majitele. Nigerijská noční můra znovu úřadovala! Po dominanci v prvním kole vyšperkov Usman svůj výkon na začátku 2. kola nekompromisním knockoutem Jorgeho Masvidala. Sázej na zápasy UFC s bonusem za snadnou online registraci ZDE

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Už před zápasem byl Kamaru Usman obrovským kurzovým favoritem a tuto pozici nakonec potvrdil. Jeho soupeř Jorge Masvidal se sice v aréně v Jacksonville na Floridě těšil velké podpoře fanoušků, v samotném zápase ale na oponenta nestačil. V prvním kole sice ještě srdnatě ubránil takedowny, v tom druhém už ale inkasoval nesmírně tvrdý úder ze zadní pravé ruky, po kterém šel bezvládně k zemi.

Galavečer UFC 261 ozdobil i fantastický knockout z dílny nové šampionky muší váhy Rose Namanujas. Ta si neuvěřitelně přesným a rychlým high kickem počíhala na 21 zápasů neporaženou čínskou bojovnici Weili Zhang. Úvodní 2 zápasy ale bohužel ovlivnil i nepříjemný faktor zranění. Chris Weidman musel být dokonce v souboji s Uriahem Hallem už po 17 vteřinách odvezen na nosítkách (zlomená noha).

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Usman se znovu utká s Masvidalem na UFC 261

UFC 261: Usman vs. Masvidal 2 informace, datum, karta

Turnaj UFC 261 s titulovou bitvou Usman vs. Masvidal se koná 24.4. ▶️ Podívejte se na informace, kurzy a návod ke sledování streamu...

Paddy Pimblett patří mezi největší hvězdy současné UFC

Organizace UFC - zápasníci, eventy a statistiky

UFC je nejlepší MMA organizace na světě. ✨ Podívejte se na kompletní informace, které naleznete podrobně rozepsané v článku.

Jorge Masvidal

Jorge Gamebred Masvidal - MMA statistiky a životopis

Američan ⭐Jorge Masvidal⭐ patří mezi špičku velterové váhy a zároveň je největším „darebákem“ ve světě MMA. Má na svědomí nejrychlejší...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ