Zakletá polotěžká divize UFC. Šampion Jamahal Hill hlásí nečekané problémy

Návrat Jiřího Procházky se zřejmě bude odehrávat podle zcela nového scénáře. K duelu s Jamahalem Hillem totiž ve světle nejnovějších událostí v nejbližší době nedojde.

Jamahal Hill se bohužel vážně zranil Foto: Profimedia

Hill se zranil a šampionský pás je nejspíše opět bez svého majitele

Polotěžkou váhu organizace UFC v posledním období sužuje jedna nepříjemnost za druhou. Američan Jamahal Hill prostřednictvím svého YouTube kanálu bohužel odhalil nepříjemné zranění, konkrétně přetrženou achilovku. K očekávanému souboji s Jiřím Procházkou tak v nejbližší době nedojde.

Před pár dny jsme vás informovali o tom, že návrat Jiřího Procházky po zranění ramene směřuje k říjnovému termínu a titulové bitvě s Jamahalem Hillem. Úřadujícího šampiona nicméně potkal podobně nepříjemný osud, jako před rokem právě českého zápasníka.

"Bohužel přicházím se špatnými zprávami. S lítostí vám musím oznámit, že jsem si přetrh achillovu šlachu a budu muset podstoupit operaci a následnou dlouhou rekonvalescenci. Zároveň zřejmě uvolním titulový pás", vzkázal Hill

To je samozřejmě velká komplikace i pro samotného Procházku, který se spolu s týmem na Hilla už nějakou dobu připravoval. V nejbližších hodinách se určitě dozvíme i oficiální stanovisko UFC.

V tuto chvíli by do úvahy připadala celá řada jmen, se kterými by se Jiří mohl utkat. Ankalaev, Rakič, Walker, nebo Krylov by se vzhledem k postavení na špici žebříčku polotěžké váhy nabízeli. V tuto chvíli je to ale pouze čistá spekulace.

Pravdou je, že zranění achillovy šlachy patří k těm vůbec nejkomplikovanějším v rámci následného návratu do ostré zátěže. Jamahala Hilla s velkou pravděpodobností už letos zápasit neuvidíme. Na jak dlouho se jeho zápasová pauza protáhne, ukáže až čas.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Jamahal Hill

Tohle se nepovedlo: TOP 5 nejhorších tetování v bojových sportech

V tomto článku se podíváme na nepovedená díla tatérů, kteří se vyřádili na tělech známých fighterů. Některé „kousky“ jsou skutečně výstavní...

Paddy Pimblett patří mezi největší hvězdy současné UFC

Organizace UFC - zápasníci, eventy a statistiky

UFC je nejlepší MMA organizace na světě. ✨ Podívejte se na kompletní informace, které naleznete podrobně rozepsané v článku.

Český šampion polotěžké váhy UFC Jiří Procházka

Jiří BJP Procházka MMA zápasy, UFC, statistiky a životopis

Jiří BJP Procházka je prvním českým šampionem nejlepší světové organizace UFC ⭐. Podívejte se na jeho unikátní cestu bojovníka, pro kterého...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ