Sandra Medojed Mašková - životopis, zápasy a statistiky

Sandra Medojed Mašková má na sém kontě titul ze Světových her v kickboxu a zároveň patří mezi nejoblíbenější české MMA bojovnice.

Sandra Medojed Mašková Foto: Instagram (Sandra Medojed Mašková)

Profil Sandra Medojed Mašková
Jméno Sandra Mašková
Narozena 11.dubna 1988
Přezdívka Medojed
Bydliště Praha, Česká republika
Národnost Česká
Výška 160 cm
Váha 60 kg
Váhová kategorie Bantamová váha
Výhry v MMA 3 - 1x donucení, 2x rozhodnutí
Prohry v MMA 3 - 1x TKO, 2x rozhodnutí
Tým Tiger Team
Hlavní trenér Lukáš Blažek

Zaregistruj se online a vsaď si s bonusem za registraci u Tipsportu

Sandra Mašková kickbox a K1

Kariéru bojovnice odstartovala Sandra Medojed Mašková v kickboxu, kterému se začala věnovat ihned po střední škole. V kickboxu Sandra také získala své největší úspěchy. Může se například pyšnit titulem vicemistryně Evropy WAKO ve fullcontactu a K1. Ale jednoznačně největším úspěchem je vítězství na Světových hrách ve Vratislavi v roce 2017.

Sandra Mašková MMA

Po výhře na Světových hrách, které jsou jakousi olympiádou neolympijských sportů, Sandra začala přemýšlet co dále. V té době i v Čechách narůstala popularita MMA, jež začalo vyprodávat velké haly a dokonce i O2 Arenu. Na druhé misce vah pak byl kickbox, který v Čechách „nikoho nezajímal“. A tak bylo logické, že se Sandra začala zajímat o MMA a že největší české organizace se začaly zajímat o Sandru.

Vsaď si na MMA - aktuální kurzy ZDE

Sandra Medojed Mašková XFN

Když za Sandrou Maškovou přišla organizace XFN, která byla v té době tou největší v Čechách, tak nebylo co řešit. Ke svému vůbec prvnímu zápasu v kleci MMA nastoupila Sandra Medojed Mašková 3.března v roce 2018 na galavečeru XFN 8 Vémola vs. Sloan. Soupeřkou jí byla Litevka Evelina Puidaite. A premiéra to byla vítězná, když svou soupeřku porazila na body. Pak ale následovaly v organizaci XFN tři porážky v řadě a do toho navíc krach XFN.

Sandra Medojed Mašková - přehled všech zápasů:

Výsl. Soupeř Kolo(čas) Způsob Událost Datum
Prohra Chamia Chabbi
3 (5:00) Rozhodnutí XFN 15 - X Fight Nights 15 27.12.2018
Prohra Elena Bagnyuk 1 (3:10) TKO XFN 13 - X Fight Nights 13 10.11.2018
Prohra Camila Rivarola 3 (5:00) Rozhodnutí XFN 11 - Back to the O2 Arena 28.6.2018
Výhra Evelina Puidaite 3 (5:00) Rozhodnutí XFN 8 - Vemola vs. Sloane 3.3.2018

Pozn.: Souboje v rámci Oktagon výzvy se do oficiální zápasové statistiky nezapočítávají

Sandra Mašková Oktagon výzva

Ještě v polovině roku 2019 byla Sandra Mašková věrná XFN. Ale možná to bylo spíše proto, že nabídky na zápasy nepřicházely. Na konci července, ale Sandru oslovili tvůrci reality show Oktagon výzva, ve které 4 Češky a 4 Slovenky mezi sebou bojují o to, kdo se představí na finále této Show. Ještě pikantnější tuto show dělá to, že Češky trénuje Karlos Terminátor Vémola a Slovenky Attila Pumukli Végh. Před prvním zápasem byla Sandra velmi nervózní, protože si moc dobře uvědomovala, že tak trošku hazarduje se svou kariérou. Pokud by totiž prohrála a byla vyřazena, tak by měla na svém kontě 4 prohry v řadě a v takovém okamžiku kariéra většiny MMA bojovníků končí. Nicméně Sandra Medojed Mašková svou soupeřku zdolala ve 3 kolech, když v každém z nich byla lepší. Následně uspěla i v semifinále, když svou soupeřku uškrtila a my se tak můžeme těšit na finále Oktagon výzvy se Sandrou Maškovou, které proběhne na Oktagon 16 již 14.března 2020.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Sandra Medojed Mašková Tiger team

Když se Sandra Mašková rozhodla věnovat se kickboxu, tak vstoupila do Tiger teamu a je jeho součástí až do dnešního dne a je tedy svému týmu věrná jako hráči počítačových her Minecraftu. Jejím trenérem v Tiger teamu je Lukáš Blažek. V současné době je Sandra také sama trenérkou. Trénuje především kondiční kickbox.

Sandra Mašková Instagram a Facebook

Ani Sandra Medojed Mašková nemůže žít bez sociálních sítí. Na Instagramu Sandry najdete spousty fotek z přípravy a tréninku, které často doprovází vtipnými komentáři. Pokud vám fotky Sandry nestačí a chcete se o Sandře dozvědět více, pak se určitě mrkněte na její Facebook, kde se přece jenom více rozepisuje.

Sandra Mašková nahá a její video

Sandra Mašková není, asi jako žádná jiná MMA bojovnice, žádná typická kráska, ale sex appeal by mohla rozdávat na počkání. A tak je logické, že její nahé fotky a video patří mezi ty nejvyhledávanější. Sandra má na svém kontě několik fotek bez vrchní části oblečení, případně spodního prádla, ale nečekejte, že uvidíte něco víc. Sandra si dává moc velký pozor na to, aby „nebylo nic vidět“. Pokud hledáte její video z klece MMA, tak na youtube naleznete záznamy ze všech jejích zápasů.

Sandra Mašková show Jana Krause

Kontroverzní postava české bojové scény si vysloužila pozvánku do populární Show Jana Krause. Natáčení proběhlo 24. dubna 2021 a řeč byla o nahotě, sociálních sítích i samotném smíšeném bojovém umění.

sipka Podívejte se, kdo další se představí na Oktagonu 16

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.