Box: Dereck Chisora vs. Kubrat Pulev - analýza a sázkový tip

V sobotu dojde na boxerskou odvetu dvou fenomenálních těžkých vah. Známý bouřlivák Dereck Chisora se podruhé v kariéře utká s Kubratem Pulevem. Na co si vsadit? Tady je náš tip!

AKTUALIZOVÁNO: Derek Chisora porazil Kubrata Puleva po 12 kolech na body.

Dereck Chisora, box - těžká váha - Zdroj Stefan Holm, Shutterstock.com Foto: Stefan Holm/Shutterstock.com

Box těžká váha: Derek Chisora vs. Kubrat Pulev 2 - datum, informace, kurzy

Ani jeden z nich se ještě nechystá do boxerského důchodu. Derek Chisora si to s Kubratem Pulevem rozdá mezi šestnácti provazy v sobotu 9. července okolo 23:00 londýnské O2 Areně. Zápas doprovází emoce a výživný trashtalk. Jak se ale bude odvíjet zápas přímo v ringu? Vsaďte si na box s bonusem 300 Kč za online registraci ZDE

Box - sleduj průběh zápasu zde

Pulev vs. Chisora preview

Derek Chisora patří mezi boxery, které netřeba dlouze představovat. Pro svoje výstřední chování, průšvihy všeho druhy i létající stoly a facky na tiskovkách se stal doslova postrachem všech promotérů, včetně Eddieho Hearna z Matchroom Boxing, která podobně velké fighty pravidelně pořádá. Na druhou stranu – kontroverze a skandály přitahují pozornost a právě na tom stojí kariéra Dereka Chisory, který se v minulosti neúspěšně ucházel o světový titul WBC.

V ringu už to dávno není ono. Chisora má za sebou aktuálně tři porážky v řadě. V roce 2020 prohrál na body s neporaženým králem současné těžké váhy, Ukrajincem Oleksandrem Usykem. Následovaly dvě porážky taktéž na body s Josephem Parkerem. Houževnatost, výdrž i dělovou ránu Chisora stále má, s fyzickou kondicí a rychlostí je to už horší.

Dereck Chisora (GBR) Kubrat Pulev (BGR)
38 let 41 let
32 - 12 - 0 (23x KO(TKO) 29 - 2 - 0 (14x KO/TKO)

Kubrat Pulev je jeden z nejlepších boxerů těžké váhy všech dob. K jeho smůle se ale během nejlepších let kariéry potkal v ringu s Vladimirem Kličkem a Anthonym Joshuou, což jsou dosud jediní boxeři, kteří dokázali bulharského šampiona porazit.

Pulev se s Chisorou poprvé utkal v roce 2016 a v zápase poměrně jednoznačně dominoval, měl lepší oko a po zásluze slavil vítězství na body a zisk evropského titulu. Zajímavé je, že jeden ze tří rozhodčích viděl v zápase vyhrát Chisoru, a proto Pulev zvítězil na split decision. I tento verdikt dopomohl o 6 let později domluvit odvetu, která je vypsaná na 12 kol.

Kubrat Pulev naposledy boxoval v květnu letošního roku, kdy si v USA po dvouleté pauze podle očekávání poradil s Jeremy Forrestem na body. Podle dostupných zdrojů je i teď v daleko lepší formě a životním rozpoložení, zatímco o Chisorovi kolují informace o jeho nespoutaném stylu života. Na tiket posíláme vítězství bulharského boxera opět na body.

TIP: Pulev vyhraje na body nebo tech. rozhodnutím, v kurzu 2,37 sipka Vsadit u Betana

Kubrat Pulev by měl podle papírových předpokladů znovu slavit vítězství na body

Kde sledovat box Chisora vs. Pulev živě? Online livestream

Zápas Chisory s Pulevem bude vysílat v rámci placeného PPV promérská stáj DAZN. Je možné, že se v den duelu objeví na internetu volně dostupné online livestreamy, jejich kvalita je ale vždy s otazníkem.

Nezapomeňte si vyzvednout skvělý bonus u nové sázkové kanceláře Betano a užít si tak ještě více zábavy s bojovými sporty. Na předzápasovou video upoutávku se podívejte zde.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se u online sázkové kanceláři Betano

BETANO - získej bonus až 3 000 Kč + 350 Kč

Dokonči snadno a rychle online registraci a získej 350 Kč zdarma. Navíc na tebe čeká možnost získat další bonus ke vkladu až 3 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Betano

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Vasil Ducár je českou jedničkou křížové váhy

Kalendář zápasů v boxu v Česku a zahraničí

Podívejte se na nejzajímavější galavečery boxu v Česku i v zahraničí 🥊, přinášíme vám jejich přehledný kalendář.▶️ Některé eventy se...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ