Tyson Fury zůstává neporažen, na výhru se ale nečekaně nadřel

Třetí vzájemný zápas Tysona Furyho s Deontayem Wilderem je minulostí. Bitva o titul WBC přinesla parádní reklamu na box. Jaký byl průběh utkání?

Tyson Fury knockoutoval Dentaye Wildera Foto: Profimedia

Box těžká váha: Fury porazil Wildera a zůstává šampionem WBC

Skvělý boxerský zážitek pro oko diváka přinesl v pořadí třetí vzájemný duel mezi neporaženým Tysonem Furym a Deontayem Wilderem. Duel, který se už od úvodních vteřin nesl v nevídaném tempu, se nakonec protáhl až na 11 kol, přestože knockout z jedné, či druhé strany visel ve vzduchu již od úvodních minut souboje.

V zápase Fury vs. Wilder 3 si ale boxerští fajnšmekři skutečně přišli na své a brzké ukončení se nekonalo. První počítání se zrodilo ve 3. kole, to když se v nesnázích poprvé v utkání ocitl Deontay Wilder. Hned následující round ovšem přinesl zvrat a největší potíže Gypsy Kinga v zápase. Ve čtvrtém kole byl totiž Fury hned dvakrát počítán a zdálo se, že má v této fázi zápasu Wilder blízko k senzačnímu vítězství.

Opak byl ale pravdou. Živou vodou politý Tyson Fury začal od 6. kola v zápase jasně dominovat, těžil ze skvělého pohybu a neuvěřitelné fyzické kondice. Deontay Wilder naopak čím dál více odcházel po fyzické a mentální stránce. Američan ovšem i přes velké množství inkasovaných úderů znovu prokázal velké srdce válečníka a vydržel až do 11. kola.

Byla to ovšem otázka času. V předposledním kole poslal Fury Wildera definitivně potřetí k zemi, a to dokonce tak tvrdě, že rozhodčí rovnou odmával konec zápasu a boxerský fenomén Tyson Fury mohl začít slavit vítězství na KO.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ