Jak a kde sledovat OKTAGON Prime 5? Live stream a cena PPV

Už dnes v 18:00 odstartuje turnaj Oktagon Prime 5 ve slovenském Šamoríně. Sledujte všechny zápasy v livestreamu. Návod naleznete v tomto článku.

Oktagon Prime 5 se koná už dnes - sledujte živě Foto: OKTAGON MMA

Jak a kde sledovat OKTAGON Prime 5: Kertész vs. Veličković? Stream zdarma

Už dnes v sobotu 26. března se ve slovenském Šamoríně uskuteční očekávaný turnaj Oktagon Prime 5 s hlavním zápasem Kertész vs. Veličković. Na galavečeru uvidíme i Andreje Kalašnika, Kaika Brita, Karola Ryšavého, nebo Jakuba Tichotu. Start turnaje je naplánován na 18:00. Klikněte zde a sledujte live a zdarma Oktagon Prime 5.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Všechny zápasy z Oktagonu Prime 5: Kertész vs. Veličković bude jako obvykle možné sledovat zdarma na webu sázkové kanceláře Tipsport. Na Tipsport TV uvidíte všech 11 fightů. Pro nově zaregistrované sázkaře ja navíc připraven i bonus 150 Kč zdarma. Ke spuštění streamu si stačí vsadit tiket za 30 Kč.

Sledujte livestream Oktagon Prime 5 zdarma zde

Oktagon Prime 5: Veličković - Kertész live stream PPV cena, živě a přímý přenos v TV

Druhou možností, jak sledovat Oktagon Prime 5, je přímý přenos přes oficiální placený stream organizace Oktagon. Vysílání proběhne na Oktagon.TV a cena PPV je 10,99 eur. Výhodou tohoto streamu je vysoká kvalita obrazu. Zároveň nákupem podpoříte přímo organizaci Oktagon. Živý přenos v televizi opět dostupný nebude.

Oktagon Prime 5 Free Prelims live stream na Youtube zdarma

Opět nebude chybět ani první zápas turnaje, který bude streamován zcela zdarma na Youtube kanále Oktagonu. Tentokrát se bude jednat o duel Michala Plesníka s Carlosem Gracou.

1️⃣Bude možné sledovat livestream Oktagonu Prime 5?

Všechny zápasy na turnaji Oktagon Prime 5 v Šamoríně bude možné sledovat na internetu živě. Pro kompletní návod se podívejte do tohoto článku.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Máté Kertész má před sebou velkou výzvu

OKTAGON PRIME 5 Šamorín: Informace, fight card a stream

Oktagon Prime 5 ✔️ s hlavním zápasem Kertész vs. Veličkovič ⚔️ se již tuto sobotu 26. března po více než 2 letech uskuteční ve slovenském...

Jakub Tichota rozjel svou profesionální MMA kariéru výborně

Oktagon Prime 5: Tichota vs. Kulmala kurzy, tip a stream

Jeden z největších talentů českého MMA, Jakub Tichota, má na turnaji Oktagon Prime 5 další šanci ukázat své dovednosti. Tip na jeho zápas...

Máté Kertesz bojuje v Oktagonu

Máté Kertesz - životopis a zápasy MMA bojovníka

Máté Kertesz je maďarský MMA bojovník, který má za sebou již několik vítězných zápasů v organizaci Oktagon⭐. Toto je zajímavý příběh...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ