Karlos Vémola zná svého soupeře pro Oktagon 17

Karlos Terminátor Vémola už ví, kdo se mu 17. října postaví v brněnském Bobycentru v rámci Oktagonu 17. Ve váze do 90 kg ho přijede prověřit norský zápasník Thomas Robertsen.

Karlos Vémola bude zápasit na Oktagonu 17 Foto: ČTK/Černý Vít

Oktagon 17: Karlos Terminátor Vémola vs. Thomas Saint Robertsen

Další tajenka pro Oktagon 17 je rozluštěna. Historicky první Čech v UFC v něm změří síly s Norem Robertsenem, který běžně zápasí pod anglickou organizací Cage Warriors a v profesionálním MMA má za sebou 8 výher a 3 porážky. Uspěje proti českému Terminátorovi? sipka Vsaďte si na MMA s bonusem zdarma ZDE

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Karlos Vémola má za sebou divoký rok 2020, ve kterém musel kromě operací ramene a kolena řešit rozchod se svoji přítelkyní i nákazu koronavirem. Velkou porci energie a času si také žádá několikrát odkládaný a extrémně očekávaný souboj Vémola vs. Mikulášek, který měl původně proběhnout právě při Oktagonu 17 v pražském O2 Universum.

Poslední plánovaná verze tohoto ostře sledovaného duelu je prosinec 2020 a zápasit se bude v domluvené váze do 84 kg. Právě váhový limit je přitom jedním z hlavních důvodů pro odložení zápasu i výživný trashtalk s Babou Jagou.

Vémola: zápas po dlouhé době

Norský fighter a policista z povolání, Thomas Robertsen, má za sebou 11 profi zápasů a hned 7 z nich skončilo submisí, tedy vzdáním se jednoho ze soupeřů. Karlos Vémola bude v tomto duelu obrovským favoritem. Hovoří pro něj domácí prostředí i zkušenosti nasbírané mimo jiné v UFC.

Populární český sportovec a známá tvář sociálních sítí se naposledy v Oktagonu představil 9. listopadu 2019, kdy v památném zápase století nestačil na slovenského ranaře Attilu Végha. Vémola se tak představí v kleci znovu po téměř roce a cokoliv jiného než jeho vítězství, byť s nepříjemným soupeřem, by bylo obrovským překvapením.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ