Obrovské překvapení! Teixeira ve druhém kole uškrtil Blachowicze

Měla to být jasná záležitost. Brazilský veterán Glover Teixeira ale v titulové bitvě zcela zastínil Jana Blachowicze a ve druhém kole si díky škrcení připsal nejcennější výhru v kariéře.

Glover Teixeira se stal šampionem Foto: Profimedia

Šok! Glover Teixeira Blachowicze k ničemu nepustil a vyhrál ve 2. kole

Glover Teixeira nastupoval do titulového zápasu na UFC 267 proti Janu Blachowiczovi jako obrovský outsider. Dvaačtyřicetiletý veterán měl být pro polského šampiona snadným soustem a drtivá většina fanoušků vyhlížela česko-polské derby o titul příští rok. Všechno ale bude jinak. Glover Teixeira podal fantastický výkon a ve druhém kole zvítězil na rear naked choke.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Zápas se rozjížděl pozvolna. První kolo nepřineslo téměř žádnou akci. Glover Teixeira hned v první minutě úspěšně doručil takedown, nicméně následně se přes vynikající Blachowiczovu obranu prakticky k ničemu nedostal. Na zemi se bojovalo až do konce kola a díky dominantní pozici se samozřejmě do vedení 1:0 dostal Teixeira.

Ve druhém kole se začalo více boxovat a polský fighter dokázal několik dalších hrozeb takedownu odvrátit. Přibližně v polovině kola ovšem Blachowicz tvrdě inkasoval a i když dokázal několik úderů vrátit, opět se ocitl na zemi. V nevýhodné pozici navíc skončil výrazně otřesený, což zkušený Glover Teixeira dokázal po chvíli potrestat.

Brazilec se dostal svému soupeři na záda a následně nasadil čisté škrcení, které Blachowicz po pár sekundách odklepal. Glover Teixeira se tak stal vůbec nejstarším šampionem historie UFC. V pozápasovém rozhovoru se navíc i zmínil o Jiřím Procházkovi, který by stále měl být příštím uchazečem o titul. Bitvu Teixeira vs. Procházka bychom tak měli vidět v příštím roce.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Jan Blachowicz je v souboji s Gloverem Teixeirou velkým favoritem

UFC 267: Blachowicz vs. Teixeira - datum, karta, livestream

Extrémně zajímavý turnaj✨ z pohledu českého fanouška se nezadržitelně blíží! Na turnaji UFC 267 v Abu Dhabí se v nové roli představí i Jiří...

Jan Blachowicz

Jan Blachowicz – profil a zápasy UFC bojovníka

Jan Blachowicz je polský zápasník🛡️, který nastupuje v nejlepší lize smíšeného bojového umění UFC.✅ V září 2020 vybojoval titul polotěžké...

Cory Sandhagen je velmi nepříjemný protivník pro kohokoliv

UFC 267: Petr Yan vs. Cory Sandhagen - kurzy a livestream

Jedním z nejzajímavějších duelů víkendového turnaje UFC 267 je bitva o titul prozatímního šampiona bantamu mezi Petrem Yanem a Cory...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ