UFC 281: Poirier vs. Chandler kurzy, analýza a livestream

Zápas Dustina Poiriera s Michaelem Chandlerem je jedním z největších taháků turnaje UFC 281. Na co si v tomto papírově vyrovnaném utkání vsadit? Poradíme vám v článku.

Foto:

Dustin Poirier vyzve na UFC 281 Michaela Chandlera Foto: Profimedia

UFC 281 New York: Dustin Poirier vs. Michael Chandler info a kurzy

Klíčový souboj na cestě za další titulovou šancí. I tak můžeme nazvat fantastický duel TOP lehkých vah Poiriera s Chandlerem. Ostře sledovaná bitva dvou zkušených tvrďáků proběhne na turnaji UFC 281 v noci ze soboty na neděli okolo 04:00. Na tuhle řežbu se ovšem vyplatí nařídit budík. Jde tu totiž o hodně. Sledujte celý turnaj živě a zdarma na Fortuna TV ZDE

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Dustin Poirier patří historicky mezi nejlepší bojovníky lehké divize nejlepší světové organizace. Na turnaji UFC 281 v Madison Square Garden ho čeká další těžká zkouška. Po téměř rok staré titulové porážce s Charlesem Oliveirou ho tentokrát prověří nevyzpytatelný Michael Chandler.

Poirier je bývalý šampion lehké váhy a v nedávné minulosti si na něm hned dvakrát vylámal zuby slavný Conor McGregor. Za posledních 6 let prohrál „The Diamond“ pouze dvakrát (Khabib, Oliveira) a vždy ho to stálo zmíněný titul. Dustin Poirier je jedním z nejkomplexnějších bojovníků, jakého si dokážete představit. Vlastní černý pás v BJJ a jeho postoj, kterým zdemoloval McGregora, Hookera, Hollowaye či Gaethjeho a další, nepotřebuje další komentář.

Michael Chandler střídá v UFC výhry a porážky – při jeho zápasech se ale doslova tají dech. Mezi světovou elitou vstoupil v roce 2020 po mnohaletém, úspěšném působení v Bellatoru, kde se stal šampionem. A nechybělo moc, aby do jeho sbírky přibyl také nejcennější šampionský pás.

Díky parádní vítězné premiéře s Danem Hookerem si řekl o titulovou šanci proti Charlesi Oliveirovi. Toho měl v zápase na lopatě, nakonec ale prohrál TKO ve druhém kole. Následovala porážka na body v krvavém a nesmírně atraktivním zápase s Justinem Gaethjem a dosud poslední výhra s Tony Fergusonem, kterému neuvěřitelným front kickem téměř ukopl hlavu.

Michael Chandler nikdy neprohrál na submisi a také on se pyšní obrovskou komplexností. Tento zápas bude o hledání drobných chyb, což se klidně může protáhnout na tři kola. Vzhledem ke kvalitě obou borců paradoxně nepřekvapí opatrný průběh plný klinčů a svazování na pletivu. Přeci jen vítěz může hodně získat, zatímco poraženému se honba za titulem hodně vzdálí.

TIP: Více než 2,5 kola v zápase, v kurzu 2,08 sipka Vsadit a sledovat u Fortuny ZDE

Kurz na více jak dvě kola v zápase vykazuje solidní hodnotu

Kde sledovat zápas Poirier vs. Chandler živě? Online livestream Fortuna TV

Vychutnejte si skvělý zápas na Fortuna TV živě ZDE. V přímém přenosu zde poběží všechny zápasy a pro všechny nové hráče je připraven příjemný bonus za rychlou online registraci. Na tradičně povedené zápasové video preview z dílny UFC se podívejte zde.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Jiří Procházka v zápase o titul UFC živě na Fortuna TV

Jak sledovat UFC live streamy zdarma živě? Na Fortuna TV

Sledujte v roce 2023 ✅ všechny turnaje UFC v livestreamech zdarma. ❤️ Podívejte se na snadný návod a fanděte u MMA zápasů v přímém...

Israel Adesanya vyhlíží další titulovou obhajobu

UFC 281: Adesanya vs. Pereira kurzy, fight card a livestream

UFC 281 nabídne dvě titulové bitvy ✌ i fantastický duel Poirier vs. Chandler. Kompletní info a návod na sledování livestreamu najdete v...

Israel Adesanya je bojovníkem v UFC

Israel Adesanya - životopis a zápasy bojovníka UFC

Israel Adesanya je bývalý šampion střední váhy ✨ nejprestižnější MMA organizace světa UFC. Vytáhlý Nigérijec s novozélandským občanstvím je...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ