Dohoda je blízko. Hladový vlk vyhlíží velkou kořist, má to ale háček

V organizaci UFC se rýsuje obrovská bitva. Očekává se, že bývalý šampion velterové divize v nejbližších dnech kývne na souboj s neporaženou hvězdou.

Khamzat Chimaev má v hledáčku zvučné jméno Foto: Profimedia

Khamzat Chimaev si brousí zuby na Kamaru Usmana

Tenhle duel by se mohl stát největší bombou letošního roku. Neporažený Khamzat Chimaev se už několik týdnů přestřeluje na internetu s Kamaru Usmanem. Podle zahraničních zdrojů je velmi blízko podpis smlouvy ze strany "Nigerijské noční můry", která predikuje, že čečenského vlka ukončí do 4. kola.

Na mega zápas mezi Chimaevem a Usmanem by mohlo dojít 21. října na turnaji UFC 294 v Abú Dhabí. Hvězdný Chimaev se dokonce do Saúdské Arábie již přesunul s plánem vyčkávat zde na stvrzení podpisem a následný samotný duel. Má to ale několik otazníků.

Začátkem května jsme vás informovali o veřejné stížnosti Chimaeva na adresu vedení UFC kvůli malé zápasové vytíženosti. Pravdou je, že plány slavné organizace s tímto problémovým fighterem jsou zahaleny velkou rouškou tajemství. Khamzat se v kleci nepředstavil už takřka 9 měsíců, přitom hlásí, že je připravený. O přesném důvodu jeho nenasazování, můžeme jen spekulovat, v každém případě je to ale hodně zvláštní.

V případě dohody by však zřejmě bylo vše zapomenuto. Utkání mezi Usmanem a Chimaevem by fanoušky nepochybně hodně zajímalo a smysl to dává i po sportovní stránce. Kamaru Usman má za sebou dvě porážky s Leonem Edwardsem a případným skalpem Chimaeva by se mohl vrátit zpět do hry o mistrovský pás. Pokud by naopak Chimaev bývalého šampiona žebříčku P4P porazil, o titul se s vysokou pravděpodobností utká on.

Oba kohouti už se na internetu častují ostrým trashtalkem, samotný zápas by tak mohl být velmi vyhrocený, což mají fanoušci rádi. Jestli k němu ale skutečně dojde, se teprve uvidí. Podle všeho se ale zdá, že je vše na dobré cestě.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Khamzat Chimaev v UFC

Khamzat Chimaev – profil a statistiky MMA zápasníka

Khamzat Chimaev⚡ je hvězda velterové a střední váhy organizace UFC. Rodák z Čečenska, který se svojí rodinou emigroval do Švédska, vlétl...

Paddy Pimblett patří mezi největší hvězdy současné UFC

Organizace UFC - zápasníci, eventy a statistiky

UFC je nejlepší MMA organizace na světě. ✨ Podívejte se na kompletní informace, které naleznete podrobně rozepsané v článku.

Khamzat Chimaev

Mezi Procházkou a Chimaevem to vře! Dojde na vzájemný zápas?

V posledních dnech se rozhořel spor bývalých sparing partnerů Jiřího Procházky a Khamzata Chimaeva. Podrobnosti se dočtete v článku.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ