Highkick z pekla! Justin Gaethje se na UFC 291 zaskvěl parádním knockoutem – VIDEO

Hlavní zápas turnaje UFC 291 v Salt Lake City nabídl fantastický moment z dílny Američana Justina Gaethjiho. Podrobnosti se dočtete v článku.

Justin Gaethje Foto: Profimedia

Justin Gaethje tvrdě ukončil Poiriera a vrátil mu 5 let starou porážku

V neděli ráno našeho času dal o sobě pořádně vědět 34letý americký zápasník Justin Gaethje. Bývalý prozatímní šampion a dlouholetý elitní bojovník lehké váhy učebnicovým kopem na hlavu vyřídil Dustina Poiriera a získal titul BFN, pro největšího „gangstera“ nejslavnější světové MMA organizace.

Takový způsob ukončení přitom nikdo nečekal. Gaethje je totiž vyhlášený zejména svým vynikajícím boxingem, a tak se všeobecně čekalo, že budou k vidění spíše ostré pěstní výměny podobně jako tomu bylo v prvním vzájemném měření sil v roce 2018. Tehdy Poirier ukončil Gaethjeho ve 4. kole, teď mu však svěřenec vyhlášeného kouče Trevora Wittmana všechno vrátil i s úroky.

Už první kolo hlavní zápasu turnaje UFC 291 naznačilo, že Justin Gaethje je ve skvělé formě a úvodní pětiminutovku si připsal na svoji stranu. Nejlepší okamžik zápasu ale načasoval na začátek druhého kola.

Gaethje svůj precizně načasovaný highkick schoval za zdánlivě nenápadný, avšak klíčový pravý hák, a i když Dustin Poirier stihl zareagovat a vytvořit kryt, stejně ho Gaethjeho tvrdý kop seslal nekompromisně k zemi.

Tam pak ještě ze strany Gaethjeho přišla pojišťovací rána, než mezi oba bijce skočil rozhodčí Herb Dean. V tu chvíli už byl Poirier mimo sebe a tohle KO pro něj znamená nejtvrdší porážku kariéry. Gaethje velký skalp oslavil svým typickým saltem vzad.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Alex Pereira

Alex Pereira si vyšlápl na Blachowicze a teď cílí na titul. Rýsuje se střet s Procházkou

Brazilský fantom posledních měsíců Alex Pereira má za sebou očekávanou premiéru v polotěžké váze UFC. Jak si při ní vedl? Tady jsou...

Český šampion polotěžké váhy UFC Jiří Procházka

Jiří BJP Procházka MMA zápasy, UFC, statistiky a životopis

Jiří BJP Procházka je prvním českým šampionem nejlepší světové organizace UFC ⭐. Podívejte se na jeho unikátní cestu bojovníka, pro kterého...

Paddy Pimblett patří mezi největší hvězdy současné UFC

Organizace UFC - zápasníci, eventy a statistiky

UFC je nejlepší MMA organizace na světě. ✨ Podívejte se na kompletní informace, které naleznete podrobně rozepsané v článku.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ