Jasný verdikt lékaře a turnaj RFA je rázem bez největší hvězdy

Sobotní turnaj organizace Real Fight Arena hlásí nepříjemnou ztrátu. Na galavečeru s názvem Grand Opening se totiž nepředstaví svérázný miláček fanoušků. Co se stalo?

Leo Brichta na RFA Grand Opening bojovat nebude Foto: Instagram/leonekbr

Leo Brichta na RFA Grand Opening bojovat nebude, zastavilo ho zranění

Změny na poslední chvíli k pořádání MMA turnajů patří, což poměrně brzy pocítila i nová organizace Real Fight Arena. V tomto případě jde však o velmi citelnou ztrátu. Oblíbený Leo Brichta se v samém závěru přípravy zranil a doktor mu start na sobotním klání nedoporučil. Smolnou situaci už oficiálně oznámil promotér Boris Marhanský.

Na turnaji RFA Grand Opening, který se koná už tuto sobotu v Bratislavě měl být přitom Brichta jednou z hlavních hvězd. Zápasník, který nedávno ohlásil střídavé starty v polské KSW, půjde však do akce až 23. července v rámci dalšího turnaje RFA v Ostravě. Alespoň takto se obě strany předběžně domluvili. Brazilec Lima však o sobotní zápas nepřijde, RFA na poslední chvíli zajistila náhradu.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Odstoupení Lea Brichty není zdaleka jedinou komplikací směrem k sobotnímu turnaji. Už dříve přišel o svého soupeře Miroslav Brož, jelikož Adam Horváth z Maďarska se taktéž zranil. Proti Inkvizitorovi na poslední chvíli nastoupí Kolumbijec Otalora.

Úplně zrušen musel být zajímavý postojářský zápas Šach vs. Kratochvíla. Kvůli zranění musel ze zápasu s Polákem Rybakem odstoupit také Marian Dimitrov, místo kterého naskočí zkušený Cleber Souza.

Jedním z hlavních taháků turnaje RFA Grand Opening tak zůstává návrat slovenského bojovníka Milana Ďatelinky, který se v hlavním zápase večera utká s Nenadem Avramovicem.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Fight Night Challenge 2 svede proti sobě známé tváře

Fight Night Challenge 2: Separ vs. Majk Spirit - zápasy, kurzy

Boxerská organizace Fight Night Challenge má před sebou druhý turnaj✌. Organizátoři dali dohromady opět několik třaskavých zápasů. Více se...

Jiří Procházka zabojuje o titul UFC s Gloverem Teixeirou

UFC 275: Teixeira vs. Procházka kurzy, datum, analýza a tip

Největší zápas v historii českého MMA se blíží ☝. Jiří Procházka se 11. června utká s Gloverem Teixeirou o titul polotěžké váhy UFC.⭐...

Jiří Procházka  v souboji s Gloverem Teixeirou

Kalendář MMA akcí (turnajů) v Česku a ve světě

Podívejte se na kompletní program galavečerů MMA v Česku i ve světě. ❤️ V článku naleznete přehledný seznam nejdůležitějších turnajů pro...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ