Král chaosu je blízko titulové šanci, připustil Ondřej Novotný

Dokáže rozpoutat hotové peklo. Atraktivní přestřelky v podání slovenského hurikánu Vlasta Čepa pravidelně zvedají diváky ze sedadel. I o tom se rozpovídal promotér Ondřej Novotný.

Šéf Oktagonu Ondřej Novotný Foto: OKTAGON MMA

Ondřej Novotný velebí výkon Čepa a láká na bitvu s Peňázem

V nedělním vysílání MMA letem světem bylo opět několik zajímavých témat k diskuzi a zamyšlení. Moderátor a šéf Oktagonu v jedné osobě, Ondřej Novotný, si pro fanoušky MMA připravil pravidelnou porci povídání o tom nejdůležitějším ze světa bojových sportů.

Nejnovější díl podcastu MMA letem světem i tentokrát sledovalo v přímém přenosu okolo tisícovky nadšenců. Kromě ohlédnutí za turnaje UFC 288 a Oktagon 42, došlo i na několik pikantních otázek.

Novotný se kromě toho více pozastavil nad neuvěřitelným výkonem stylem Vlasty Čepa, který v Bratislavě zdemoloval Iona Tuburceanu ve druhém kole, za což obdržel Tipsport bonus večera.

Nejen na bosse Oktagonu to evidentně zanechalo velký dojem a v rámci naladění na zápas s Matějem Peňázem (7.10. v Bratislavě) Novotný prozradil, že Čepa by případný skalp Peňáze velmi pravděpodobně vynesl k titulové šanci.

"Ano, to je poměrně evidentní, že by si to zasloužil. Pokud porazí Peňáze, tak poskočí ve světovém žebříčku někam ke 130. místu a moc jmen už by před ním nebylo. Samozřejmě střední váha se také nějak vyvíjí, ale Vlasto určitě není od titulové šance daleko; jeden maximálně dva zápasy," uvedl Novotný

Vlasto Čepo Foto: OKTAGON MMA

Ondřej Novotný zároveň prozdradil, že nadcházející a velmi očekávaný galavečer Oktagon 43: Kincl vs. Vémola bude nejdražší a žebříčkově nejzajímavější turnaj v historii Oktagonu.

sipka Další díl MMA letem světem s hosty právě o turnaji Oktagon 43 proběhne v úterý 9. května (pro přesný čas sledujte IG Ondřeje Novotného)

O čem šla řeč v rámci nedělního vysílání MMA letem světem?

  • Obhajoba Sterlinga proti Cejudovi
  • Jednání s Aleksandarem Iličem
  • Návrat Buchingera a Barboríka v Bratislavě
  • Ženské zápasy a budování divizí v Oktagonu
  • Názor na Michala Kotalíka
  • Kurzy Vémola vs. Kincl
  • Proč není Round Zero?
  • Názor na I Am Fighter
  • Kolik má pod sebou Oktagon MMA zápasníků?

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Vémola vs Kincl ve studiu CNN Prima News

Duel šampionů: Kincl s Vémolou se potkali ve studiu, co si řekli?

Exkluzivní duel šampionů Patrika Kincla s Karlosem Vémolou nabídla v úterý večer zpravodajská stanice CNN Prima News. Řeč byla o...

Ondřej Novotný je autor úspěšného podcastu MMA LETEM SVĚTEM

Podcast MMA Letem světem Ondřeje Novotného

MMA Letem světem je podcast 🎙️ o bojových sportech, který pravidelně vysílá promotér organizace Oktagon Ondřej Novotný✔️. Na co se v něm...

Ondřej Novotný

Kdo je Ondřej Novotný a co všechno dělá?

Ondřej Novotný je promotér, spolumajitel a komentátor MMA organizace Oktagon. ✔️ Výčet toho nejzajímavějšího z jeho života jsme shrnuli v...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ