Mach Muradov veze z Londýna vydřené vítězství, tvrďáka Barberenu udolal na body

Sobotní večer přinesl z pohledu domácí MMA scény velké vítězství Makhmuda Muradova. Podívejte se na průběh zápasu s Američanem Bryanem Barberenou.

Mach Muradov porazil Bryana Barberenu Foto: Profimedia

Účinný wrestling a ideálně zvolená taktika. Muradov bere v šestém UFC zápase nesmírně důležitou výhru

Uzbecko-česko bojovník Makhmud Muradov si může zhluboka oddechnout. Na turnaji UFC Fight Night v Londýně zvládl utkání s americkým veteránem Bryanem Barberenou a bere výhru na body jednomyslným rozhodnutím.

Makhmud Muradov vstoupil do zápasu naprosto skvěle a už v první minutě dokázal Barberenu pomocí takedownu dopravit na zem. Vyhlášený americký rváč sice zkoušel srdnatě ihned vstávat, Muradov ale využil větší fyzické převahy a ve wrestlingu nedal soupeři žádnou šanci.

V postoji se Muradov ideálně pohyboval, a když to bylo potřeba, povolil si a následně nebezpečně zakontroval pomocí tvrdých kopů. Velkou roli sehrálo rozpětí paží, díky čemuž Muradov výborně pracoval se vzdáleností a Barberenu nepouštěl k jeho nejsilnější zbrani - pěstní přestřelce na krátkou vzdálenost.

Během úvodních dvou kol trefil Muradov několik přesných úderů, a po dvou z nich se Barberena poroučel k zemi. Z nejhoršího se však dokázal vždy dostat, a tak bylo postupem času čím dál jasnější, že klíčovou roli sehraje fyzická kondice.

Muradov byl v zápase dvakrát blízko ukončení soupeře, rozhodující sekvence úderů ale z jeho strany ne a ne přijít. Průběh třetího kola obrázek zápasu a Machovi dominance nezměnil. Přesto nabídl jeden nepříjemný moment, to když se oba borci tvrdě střetli hlavami a do klece musel být povolán doktor.

Zápas ale dospěl až do konce vypsaného časového limitu a v Muradovově týmu mohl naplno propuknout gejzír radosti. 33letý bojovník se v zápasu ani jednou neocitl v problémech a o jeho vítězství na body nemohlo být při vyhlašování výsledků žádných pochyb.

Muradov po dvou porážkách v řadě zapisuje cennou výhru a navrch předvedl vyspělý komplexní výkon, kterým si jasně řekl o další setrvání v UFC.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Makhmud Muradov

V Čechách jsem dokázal vydělat víc než v prvním zápase UFC, překvapil Muradov

Makhmud Muradov se rozpovídal o tom, co pro něj vlastně UFC znamená a přiblížil, jak angažmá v prestižní organizaci vypadá po finanční...

Makhmud Mach Muradov

Makhmud Mach Muradov - MMA zápasy, statistiky a životopis

Makhmud Mach Muradov je uzbecko-český MMA bojovník ✌, který aktuálně působí v nejprestižnější organizaci světa - UFC. Podrobnosti se...

Paddy Pimblett patří mezi největší hvězdy současné UFC

Organizace UFC - zápasníci, eventy a statistiky

UFC je nejlepší MMA organizace na světě. ✨ Podívejte se na kompletní informace, které naleznete podrobně rozepsané v článku.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ