Muradov posílá vzkaz z nemocnice: operační zákrok a nucená pauza. Jak dlouho bude mimo?

Makhmud Muradov podstoupil v těchto dnech nucený chirurgický zákrok a čeká ho několikaměsíční stopka od zápasení. Více info v článku.

Muradov má za sebou nutnou operaci Foto: Profimedia

Mach Muradov má po operaci kolene, návrat však plánuje ještě letos

Dosud poslední zápas Macha Muradova v UFC si vybral krutou daň. Už do utkání s Bryanem Barberenou nevstupoval uzbecký rodák na konci července ve 100% zdravotním stavu a náročný duel jeho potíže ještě prohloubil. Nejhůře to odneslo levé koleno, které prakticky ihned po vítězné bitvě extrémně oteklo a připomínalo spíše fotbalový míč.

Verdikt doktorů zněl jasně: "Tady je nutná operace". Tu Mach podstoupil v Česku zkraje tohoto týdne a nyní ho čeká klid na lůžku a pozvolná rehabilitace. Podle všeho by ale nucený zákrok neměl způsobil další velkou zápasovou prodlevu.

"Jsem v Česku a udělali jsme operaci kolene. Teď mě čeká klid a rehabilitace. Plán je vrátit se do konce roku do oktagonu UFC. Jedeme dál a děkuji vám za vaši podporu," vzkázal Mach přímo z nemocnice.

Muradov navzdory pochroumenému zdraví z přípravy předvedl proti Barberenovi velice dobrý výkon a přerušil nepříjemnou sérii porážek. Z jeho slov navíc vyplývá, že jakýkoliv jiný scénář, než pokračování v lize mistrů MMA, nepřipadá v úvahu a to je pro všechny fanoušky skvělá zpráva.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Makhmud Muradov

V Čechách jsem dokázal vydělat víc než v prvním zápase UFC, překvapil Muradov

Makhmud Muradov se rozpovídal o tom, co pro něj vlastně UFC znamená a přiblížil, jak angažmá v prestižní organizaci vypadá po finanční...

Paddy Pimblett patří mezi největší hvězdy současné UFC

Organizace UFC - zápasníci, eventy a statistiky

UFC je nejlepší MMA organizace na světě. ✨ Podívejte se na kompletní informace, které naleznete podrobně rozepsané v článku.

Makhmud Mach Muradov

Makhmud Mach Muradov - MMA zápasy, statistiky a životopis

Makhmud Mach Muradov je uzbecko-český MMA bojovník ✌, který aktuálně působí v nejprestižnější organizaci světa - UFC. Podrobnosti se...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ