Náhrada za Vémolu odtajněna: Pirátovi se postaví Patrik Kincl

Jedna z hlavních otázek posledních dnů byla na proběhnuvším turnaji Oktagon Prime 4 v Pardubicích zodpovězena. Patrik Kincl jde do Oktagonu. Co vzkázal Pirátovi?

Patrik Kincl se představí v organizaci Oktagon Foto: OKTAGON MMA

Patrik Kincl střídá zraněného Karlose Vémolu. V prosinci se utká o titul

Náhrada jako řemen. Organizace Oktagon odhalila na sobotním turnaji v Pardubicích jméno titulového vyzyvatele pro Samuela Piráta Krištofiče. Aktuálního držitele prozatímního pásu střední váhy čeká na turnaji Oktagon 30 jeden z nejlepších českých bojovníků Patrik Kincl.

Návrat známého fightera na českou scénu byl ve hře již delší dobu. Vše ale brzdily někdejší rozepře mezi ním a promotérem Ondřejem Novotným. Nyní je však válečná sekera zakopána a Patrik Kincl zabojuje 30. prosince v O2 Aréně o titul střední váhy s Pirátem Krištofičem.

32letý zápasník má za sebou neúspěšnou titulovou bitvu v KSW ze září tohoto roku. V největší polské organizaci našel po pěti výhrách v řadě přemožitele v osobě úřadujícího šampiona Roberta Soldiče. Celkově má na svém kontě rodák z Hradce Králové 24 výher, 10 porážek a 1 remízu.

Pirát nového soupeře přijal obratem

Samuel Krištofič bude 30. 12. proti Patriku Kinclovi obhajovat svůj titul střední váhy, který vybojoval na pražské Štvanice v rámci letního turnaje Oktagon 26. Původně mělo dojít na dlouho očekávaný duel s Karlosem Vémolou, toho však kvůli obnovenému zranění čeká dlouhá zápasová pauza.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Ondřej Novotný, Patrik Kincl, Pavol Neruda

MMA organizace Oktagon - zápasníci, eventy a statistiky

Vše, co potřebujete vědět z dění okolo organizace Oktagon MMA ❤️ se dozvíte v tomto článku. Novinky, přehled turnajů i další zajímavosti ✔️...

Turnaje Oktagon MMA představují nezapomenutelný zážitek

Sledujte MMA online živě - live streamy zápasů zdarma

Smíšená bojová umění MMA 🥊 jsou v České republice aktuálně velmi populární, obzvlášť pak Oktagon. ▶️ Podívejte se, kde a jak sledovat...

Šampion střední váhy organizace Oktagon MMA Patrik Kincl

Patrik Kincl - životopis a zápasy MMA bojovníka

Patrik "Inspektor" Kincl patří mezi nejlepší české MMA bojovníky☝ ve velterové a střední váze. Zároveň je trenér a tvůrce podcastů a videí...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ