Nalaďte si livestream s Karlosem Vémolou dnes od 20:00

Dnes, ve středu 23. listopadu od 20:00, si budeme na našem Instagramu povídat o aktuálním dění s Karlosem Terminátorem Vémolou. Nezapomeňte si nás zapnout.

Karlos Vémola bude dnes hostem na livestreamu Foto: Karlos Vémola

Karlos Vémola dnes hostem livestreamu na Instagramu FightLive.cz

Karlos Terminátor Vémola je v plné přípravě na titulový zápas o pás střední váhy organizace Oktagon MMA. I v nabitém programu si ale našel chvilku, aby fanouškům skrze Instagram FightLive.cz popsal aktuální fázi náročné přípravy či (ne)trápení s váhou. Jak se těší do O2 Areny na turnaj Oktagon 38 a v jakém rozpoložení se momentálně nachází? To, a mnohem více, probereme v rámci živého livestreamu dnes od 20:00.

sipka Dejte nám follow na IG FightLive.cz a zapněte si ve 20:00 livestream

Na našem instagramovém účtu můžete zároveň pokládat Terminátorovi otázky před, i během živého vysílání. Na ty nejzajímavější Karlos rád odpoví. Zkrátit čekání si můžete posledními zápasy Karlose Vémoly i zajímavostmi z jeho života a kariéry.

Vyzvedněte si bonus u Tipsportu ZDE

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Karlos Vémola se svoji ženou Lelou

Skandál z Českého slavíka má nečekanou dohru. Co na to Vémola?

Nemístný vtípek z úst Terezy Pergnerové na adresu Karlose Vémoly obletěl internet. A popularita kdysi prestižní ankety Český slavík i letos...

Karlos Vémola vyhlíží svou další kořist

Kincl zabrousil do soukromí. Jsi jako hyena, opáčil Vémola

Karlos Vémola a Patrik Kincl se poprvé oficiálně utkali v předzápasové debatě před nadcházející odvetou. Nejzajímavější výroky najdete v...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ