Nate Diaz se obul do promotéra Eddieho Hearna: Porazím všechny tvé bojovníky, vzkázal mu

Reakce Natea Diaze na adresu nejslavnějšího boxerského promotéra na sebe nenechala dlouho čekat. Jaké tvrzení vyvolalo Diazovu zlobu? Podrobnosti se dozvíte v článku.

Nate Diaz se pustil do Eddieho Hearna Foto: Profimedia

Nate Diaz se na Twitteru ostře pustil do Eddieho Hearna

Kritika Natea Diaze často spouští nečekanou lavinu emocí. Ví to už i Eddie Hearn, který je jakožto hlava stáje Matchroom boxing považován za nejvlivnějšího promotéra světového boxu. Teď se však jeho slova nesetkala s pochopením u někdejší hvězdy MMA.

Nate Diaz před dvěma týdny podle sázkových predikcí nestačil v 10kolovém boxerském zápase na Jakea Paula. Výsledkem byla jednomyslná porážka na body, za svůj výkon navíc Diaz schytal poměrně solidní nálož kritiky.

Své si k zápasu řekl také Eddie Hearn, který galavečer v Dallasu označil za relativně povedený, avšak samotný hlavní zápas za velice podpruměrný, který postrádal patřičnou úroveň. Doslova z jeho úst zaznělo, že zápas byl děsný. A právě tohle tvrzení Natea Diaze pořádně namíchlo.

"Eddie Herne, porazím všechny tvé bojovníky Lehká střední váha, Těžká váha, jakákoliv…. všichni budou v prde*i. A pokud v tom není byznys, nemějte mé jméno v ústech, protože byste mohli mít také problém. A bojovníci kontrolujte si vašeho promotéra, aby vás nenapálil," přidal výzvu na závěr.

Uvidíme, zda se Nate Diaz ještě někdy v ringu objeví, nebo byl zápas s Jakem Paulem pouze jednorázovou záležitostí. V každém případě má americký bouřlivák dobře zmapováno, kdo a jak se o něm vyjadřuje.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Vasil Ducár je českou jedničkou křížové váhy

Kalendář zápasů v boxu v Česku a zahraničí

Podívejte se na nejzajímavější galavečery boxu v Česku i v zahraničí 🥊, přinášíme vám jejich přehledný kalendář.▶️ Některé eventy se...

Šampion těžké váhy WBC Tyson Fury

Box - historie, pravidla a váhové kategorie

Box 🥊 je jedním z nejpopulárnějších bojových sportů na světě. Má spoustu fanoušků a točí se v něm obrovské peníze 💰. V tomto článku se...

Logan Paul se chystá na návrat do ringu

Snadná potrava? Logan Paul zná soupeře pro svůj návrat do boxerského ringu

Starší z bratrů Paulů se chystá na comeback mezi 16 provazů. V polovině října mu bude čelit veterán Bellatoru, který je známý svým kousavým...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ