Snadná potrava? Logan Paul zná soupeře pro svůj návrat do boxerského ringu

Starší z bratrů Paulů se chystá na comeback mezi 16 provazů. V polovině října mu bude čelit veterán Bellatoru, který je známý svým kousavým trashtalkem. Více se dočtete v článku.

Logan Paul se chystá na návrat do ringu Foto: Profimedia

Logan Paul se vrací k boxu. Wrestling ustoupí královské disciplíně

Obojživelník nejen bojových sportů po čase opět nasadí boxerské rukavice. Logan Paul už delší dobu zvažoval svůj delší „celebrity fight“ a ten teď skutečně dostal reálné obrysy. 14. října se v anglickém Manchesteru poměří s MMA zápasníkem Dillonem Danisem, který svého času spároval se slavným Conorem McGregorem.

Logan Paul se v posledním období věnoval především dráze profesionálního wrestlera v populární WWE. Vedle toho spolu s rapperem KSI úspěšně rozjel byznys s nápoji PRIME a přitom nezanevřel ani na box a další bojové sporty. Nedávno jsme měli možnost vidět ho při grapplingovém tréninku s Israelem Adesanyou. Teď ho však čeká zápas právě pod pravidly klasického boxu.

sipka Vsaďte si na box s parádním bonusem za registraci u Betana

Když se Logan Paul v polovině roku 2021 utkal v ringu s Floydem Mayweatherem, sledoval to celý svět. 28letý podnikatel a influencer si tehdy nevedl špatně, neporažený král světového ringu ho dokonce v rámci exhibice tehdy nedokázal ukončit před časovým limitem. Jediným oficiálním záznamem Logana Paula v boxu ale zůstává porážka právě od současného byznysového parťáka KSI, který ho pod amatérskými pravidly porazil na split decision. K odvetě ale nikdy nedošlo.

Pomyslné boxerské žezlo následně převzal jeho bratr Jake, který se mezitím vyprofiloval v opravdu zajímavý prospekt a připsal si několik cenných skalpů, včetně toho posledního s Natem Diazem. Všem zápasům přihlížel z Jakeova rohu i Logan, který se odhodlal opět aktivně vstoupit do ringu.

Slova místo činů?

Američan Dillon Denis je znám zejména pro svoje BJJ schopnosti, v postoji to ale nikdy nebyla velká sláva. 29letý bojovník si i vinou vleklých zranění dosud poslední profi zápas v MMA připsal v roce 2019, kdy pod organizací Bellator utáhl na armbar Maxe Humphreyho.

Logan Paul má však o záměru Dillona Danise jisté pochybnosti a připouští, že by nakonec do zápasu nemusel nastoupit. To se ostatně v minulosti už několikrát stálo. Pokud se tak ale přeci jen stane, plánuje ho multitalentovaná celebrita vymazat z povrchu zemského. Dodejme, že na stejné akci se střetnou i KSI vs. Tommy Fury. Celý galavečer bude možné sledovat skrze platformu DAZN.

Bratři Paulové jsou nejen ve světě boxu považováni za velmi kontroverzní postavy. Ať už jedná o sportovní, či podnikatelské aktivity, vždy dokáží vzbudit rozruch a přitáhnout pozornost. To by se mělo dít i v rámci zápasu Logan Paul vs. Dillon Danis, který se v manchesterské aréně postaví svému sokovi jen 3 týdny předtím, než zde svůj cirkus poprvé rozbalí organizace Oktagon MMA.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se u online sázkové kanceláři Betano

BETANO - získej bonus až 3 000 Kč + 350 Kč

Dokonči snadno a rychle online registraci a získej 350 Kč zdarma. Navíc na tebe čeká možnost získat další bonus ke vkladu až 3 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Betano

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Šampion těžké váhy WBC Tyson Fury

Box - historie, pravidla a váhové kategorie

Box 🥊 je jedním z nejpopulárnějších bojových sportů na světě. Má spoustu fanoušků a točí se v něm obrovské peníze 💰. V tomto článku se...

Jake Paul boxerské zápasy hodně prožívá

Boxer a YouTuber Jake Paul - životopis, zápasy a statistiky

Americký youtuber, boxer a rapper Jake Paul je jednou z nejkontroverznějších postav bojových sportů současnosti.☝ Důvody si přečtěte v...

Lukáš Fajk

Další kauza à la Mawar? Šampion českého boxu u soudu za ublížení na zdraví

Jeden z nejlepších českých boxerů Lukáš Fajk řeší trable se zákonem. Proč stanul u soudu a co mu hrozí?☝⚖️

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ