Odveta století se komplikuje, slovenské legendě začíná pomalu docházet trpělivost

Situace ohledně zápasu mezi Karlosem Vémolou a Attilou Véghem se začíná komplikovat. Jak to aktuálně vypadá s odvetným duelem dvou česko-slovenských MMA legend?

Slovenský šampion Attila Végh Foto: Profimedia

Odveta Végh vs. Vémola ještě letos? Asi se to nestihne, připustil Novotný

Během turnajů na Štvanici vyplulo na povrch několik nových informací ohledně plánované odvety mezi Véghem a Vémolou. Zdálo se, že odvetě už nic nestojí v cestě, jenže čerstvé indicie napovídají, že by nakonec vše mohlo být jinak.

Z úst promotéra Ondřeje Novotného na tiskové konferenci zaznělo, že letos odveta nejspíše termínově nevychází. Vedení organizace se při té příležitosti nechalo slyšet, že s tímto zápasem mají své plány, které ale prozatím nechtějí zveřejnit. Zda a kdy se tento zápas uskuteční, je tak momentálně hodně nejisté.

Attila Végh přitom s tímto zápasem počítá a už před časem začal naplno trénovat. Více se o tom dočtete zde. Karlos Vémola se začátkem října v Bratislavě utká s Pavolem Langerem o právoplatný titul polotěžké váhy. Co bude dál zůstává ve hvězdách. Terminátor se nicméně před časem vyjádřil v tom smyslu, že po odvetě s Attilou ukončí kariéru. Na zápas si každopádně už teď můžete v zajímavých kurzech vsadit u Tipsportu.

Vsaď si na MMA - aktuální kurzy ZDE

Ikona slovenského MMA Attila Végh se na sobotní Štvanici postaral o velkou show, když si ruku v ruce s Ondřejem Novotným střihli taneček uprostřed klece za velkého aplausu tribun. V zákulisí jsou ale vztahy poměrně napjaté, což bylo z vyjádření Attily více než patrné. Nejen on měl totiž termín odvety s Vémolou na konci roku více méně za hotový, což ale zřejmě nemusí být pravda.

„Dejte mi včas vědět, ať v sobě můžu zažehnout oheň a pořádně natrénovat. Karlos má jeden zápas za druhým, ale o naší odvetě se nemluví, tak jak to tedy je?“ Dožadoval se Végh odpovědi

Obecně byli oba spolumajitelé Oktagonu na toto téma poněkud skoupí na slovo. Zároveň ale vyvrátily domněnky o tom, že by k tomuto duelu oficiálně nemělo dojít. Termín a místo konání v každém případě dál zůstává zahaleno tajemstvím, což se speciálně Attilovi příliš nepozdává.

„Necháváme to otevřené, možná máme pro Attilu i jiné možnosti, v jiné váze. Uvidíme, co se stane“, uvedl Ondřej Novotný

V dlouhodobých plánech promotérů figuruje uspořádání turnaje na fotbalovém stadionu, což sám Ondřej Novotný několikrát slíbil. Bude hlavním tahákem v rámci tohoto projektu právě vytoužená odveta?

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Attila Végh vyjádřil svůj názor na soupeře Karlose Vémoly

Attila Végh reaguje na soupeře a zápasové tempo Karlose Vémoly. V čem vidí problém?

Slovenská MMA legenda Attila Végh přispěchal se svým názorem na Lucase Alsinu, který v sobotu 29. července vyzve na Štvanici Karlose...

Karlos Terminátor Vémola

Karlos Terminátor Vémola - životopis a zápasy MMA bojovníka

Karlos Terminátor Vémola ✨ je jeden z nejvýraznějších českých MMA bojovníků historie i současnosti. Jako první Čech bojoval ve slavné UFC...

Atilla Végh

Attila Pumukli Végh - životopis a zápasy MMA bojovníka

Attila Pumukli Végh je nejlepším slovenským MMA bojovníkem všech dob❗ Podařilo se mu i získat titul v polotěžké váze americké organizace...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ