Oktagon Time: Buchinger zabojuje s Barboríkem o druhý pás

Organizace Oktagon nám v září naservíruje skutečnou lahůdku. Oktagon 27 v Bratislavě proti sobě svede elitní grapplery. Ve hře bude titul pérové váhy!

Vojto Barborík vs. Ivan Buchinger Foto: Instagram/oktagonmma

Oktagon 27 ozdobí titulová bitva Buchinger vs. Barborík

Oslava grapplingu a Jiu-Jitsu! Zápas, po kterém fanoušci dlouho volali, se 11. 9. 2021 na turnaji Oktagon 27 stane skutečností! Pravděpodobně nejlepší zemaři na česko-slovenské scéně se utkají ve váze do 66 kilogramů o šampionský pás organizace Oktagon. Ivan Buchinger má zároveň na dosah historický milník!

V případě úspěchu by se stal prvním bojovníkem v Oktagonu, který by kraloval vícero divizím současně. 28letý Vojto Barborík, ale představuje nejtěžšího možného soupeře na cestě za touto metou. Rodák z Nitry si nedávno odbyl vítěznou premiéru v polské KSW a už dlouho se na domácí scéně mluví o tom, že právě on disponuje takovou kvalitou boje na zemi, aby legendárního "Bukiho" ohrozil.

Na tiskové konferenci OKTAGON PRIME navíc Vojto sebevědomě prohlásil, že si jde pro titul a nic jiného si nepřipouští. Faktem je, že půjde o dosud největší duel jeho kariéry.

Bude to druhý zápas století, říká Buchinger

Na otázku, co říká na duel s Vojto Barboríkem reagoval Ivan následovně: "Oba dva jsme skvělí zápasníci, nevím jak se bude zápas konkrétně vyvíjet, ale myslím si, že se bude odehrávat v postoji i na zemi a bude na více kol. Tohle bude druhý zápas století!"

Zároveň půjde o srovnání zástupců OFA vs. SFG, tedy nejlepších slovenských gymů současnosti. Oba mohou hodně získat a oba mohou hodně ztratit. Případná Vojtova porážka mu způsobí komplikace i ve slibně rozjeté kariéře v KSW. Padne-li Ivan Buchinger přijde tím o šanci získat titul v pérové váze a velice pravděpodobně v této hmotnostní kategorii vyklidí pozice.

Nechme se překvapit, jak tento parádní fight dopadne. Sázková kancelář Tipsport už vypsala kurzy! Titul pérové divize, který získá jeden z těchto bojovníků bude mít ve světě obrovskou váhu.

Vsaď si na MMA - aktuální kurzy ZDE

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Ondřej Novotný, Patrik Kincl, Pavol Neruda

MMA organizace Oktagon - zápasníci, eventy a statistiky

Vše, co potřebujete vědět z dění okolo organizace Oktagon MMA ❤️ se dozvíte v tomto článku. Novinky, přehled turnajů i další zajímavosti ✔️...

Turnaje Oktagon MMA představují nezapomenutelný zážitek

Sledujte MMA online živě - live streamy zápasů zdarma

Smíšená bojová umění MMA 🥊 jsou v České republice aktuálně velmi populární, obzvlášť pak Oktagon. ▶️ Podívejte se, kde a jak sledovat...

Samuel Krištofič se na Štvanici utká o titul

OKTAGON 26: Krištofič vs Naruszczka: datum a program

Turnaj Oktagon 26 ⭐ s hlavním zápasem Pirát vs. Naruszczka o titul proběhne na Štvanici 24. července. ❤️ Podívejte se na kompletní...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ