Paul s Diazem se kočkovali na staredownu, došlo i na kontakt

Poprvé se proti sobě postavili tváří v tvář. Jake Paul a Nate Diaz mají za sebou úvodní tiskovou konferenci před očekávaným boxerským kláním.

Nate Diaz Foto: Profimedia

Nate Diaz vs. Jake Paul staredown: létaly jiskry i ostrá slova

Rivalita mezi Natem Diazem a Jakem Paulem se začíná stupňovat. Na úvodní tiskové konferenci před jejich vzájemným boxerským zápasem, který se uskuteční 5. sprna v Dallasu, bylo k vidění několik vypjatých momentů. Při závěrečném staredownu pak dokonce došlo na fyzický kontakt!

Jake Paul tak dlouho popichoval legendárního Diaze, až mu první první přemožitel Conora McGregora v UFC na lukrativní nabídku kývnul. Oproti předchozím zápasům by se tentokrát tento souboj měl uskutečnit na 10 kol. Z pohledu sázkových kurzů je favoritem úspěšný youtuber a businessman Jake Paul.

Nate Diaz se totiž po konci v organizaci UFC potýká s problémy se zákonem. Před pár týdny dokonce přímo na ulici při potyčce uškrtil agresora, který se vydával za Logana Paula. Video následně obletělo svět a stalo se obrovsky virální. Právě tato kauza bude mít dohru u soudu, nicméně boxerský zápas s Jakem Paulem by kvůli tomuto neměl být v ohrožení.

Na tiskovce , která proběhla v noci z úterý na středu našeho času, samozřejmě létaly peprná slova z obou stran. Paul například prohlásil, že Nate Diaz je suverénně nejhloupějším soupeřem, jakému kdy čelil. Zároveň zkritizoval Diazův styl vyjadřování i artikulaci. Po tomto zápase by se pak oba měli utkat v následné odvetě pod pravidly MMA v organizaci PFLv v jejíchž strukturách Jake Paul figuruje.

Následně neváhal popíchnout zmíněného Conora McGregora v souvislosti s tím, že on, narozdíl od slavného Ira, bude ten, kdo Natea Diaze ukončí před časovým limitem. Pravdou je, že zatímco Paul se tréninkům boxu věnuje intenzivně už několik let a v posledním období si připsal skalpy Askrena, Woodleyho či Silvy, pro Natea Diaze půjde o novou zkušenost, protože se celou kariéru věnoval MMA. Velký otazník visí i nad jeho současnou životosprávou a tréninkovou morálkou. Všeobecně se pak dobře ví, že Nate Diaz je náruživým uživatelem marihuany.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Jake Paul má před sebou další těžkou výzvu

Nate Diaz kývl na milionovou nabídku Jakea Paula. Kdy se utkají?

Gangster vs. Youtuber. I tak by se dal nazvat čerstvě ohlášený boxerský zápas mezi Natem Diazem a Jakem Paulem. Podrobnosti se dočtete v...

Vasil Ducár je českou jedničkou křížové váhy

Kalendář zápasů v boxu v Česku a zahraničí

Podívejte se na nejzajímavější galavečery boxu v Česku i v zahraničí 🥊, přinášíme vám jejich přehledný kalendář.▶️ Některé eventy se...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ