Ringovice Karlose Vémoly, jako oslava zápasu s Marpem

Mimořádné sportovní milníky s sebou přináší i exkluzivní produkty. Karlos Terminátor Vémola má před sebou první a velmi pravděpodobně i poslední profesionální boxerský zápas s raperem Marpem. U příležitosti tohoto netradičního duelu dal vzniknout exkluzivní české pálence z rynglí s příznačným názvem Ringovice!

Karlos Vémola představil novou pálenku s názvem Ringovice Foto: Karlos Vémola

Karlos Vémola Ringovice z rynglí: limitovaná edice 2000 lahví

Další exkluzivní pálenka Karlose Vémoly je na světě. Český Terminátor si zanedlouho poprvé v životě vyzkouší boxerský zápas a na oslavu této velkolepé akce uvádí spolu s lihovárkem speciální edici Ringlovice.

Ringovice je vyrobena pouze z kvalitních českých rynglí a stejně jako v případě loňské velmi oblíbené řady Višňovice Karlose Vémoly s názvem Vémolice, také tentokrát je k dispozici omezený počet 2000 lahví. Navzdory posledním týdnům těžké přípravy se Karlos znovu vytasil s parádním produktem, který potěší nejen jeho skalní fanoušky, ale i milovníky kvalitní české pálenky.

Kde koupit Ringovici Karlose Vémoly a jaká je cena?

Půllitr lahve 45% Ringovice z pravých českých rynglí můžete už nyní koupit v  předprodeji na lihovarek.cz, který s Terminátorem dlouhodobě spolupracuje a společně pro fanoušky vymýšlí stále nové a nové exkluzivní řady alkoholu. Kromě zmíněné Vémolice se v rámci této spolupráce zrodila také KTVodka s velmi neobvyklou černo-červenou blikající lahví s podobiznou a motivy Karlose Vémoly.

Také v tomto případě dává Vémola jasně najevo, že zápas s Marpem na turnaji Oktagon Underground je i pro něj samotného něco velmi speciálního. A to při pohledu do Terminátorova životopisu a zápasových statistik už skutečně něco znamená. Aktuální cena Ringovice na lihovarek.cz je 999 Kč a všechny předobjednané lahve budou budou svým majitelům odesílány od 16. května. Každá 10. Ringovice bude vlastnoručně podepsaná Karlosem Vémolou!

Box - sleduj průběh zápasu zde

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Marpo na tiskové konferenci organizace Real Fight Arena

Marpo Otakar Petřina – box, zápasy, statistiky a životopis

Otakar Petřina alias Marpo je úspěšný český raper a muzikant ✨ se zálibou v bojových sportech 🥊️. Jeho život a kariéru přibližujeme v tomto...

Ondřej Novotný, Patrik Kincl, Pavol Neruda

MMA organizace Oktagon - zápasníci, eventy a statistiky

Vše, co potřebujete vědět z dění okolo organizace Oktagon MMA ❤️ se dozvíte v tomto článku. Novinky, přehled turnajů i další zajímavosti ✔️...

Karlos Terminátor Vémola

Karlos Terminátor Vémola - životopis a zápasy MMA bojovníka

Karlos Terminátor Vémola ✨ je jeden z nejvýraznějších českých MMA bojovníků historie i současnosti. Jako první Čech bojoval ve slavné UFC...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ