Růžový panter prolil krev, ale velteru kraluje dál

Oktagon 24 nabídl parádní titulovou bitvu, na kterou se bude dlouho vzpomínat. V duelu Kozma – Apollo se papírové předpoklady naplnily jen z části. Zápas nahorů, dolů nakonec na body ovládl David Kozma, přestože byl ve 4. kole jeden úder od porážky.

Ondřej Novotný a David Kozma na tiskové konferenci Foto: Instagram/ondrejnovotny

Oktagon 24: David Kozma obhájil titul, Vémolovi se překvapivě postaví Polák Naruszczka

Řežba jako hrom. Takový byl titulový duel a hlavní zápas turnaje Oktagon 24. Úřadující šampion David Kozma v něm uhájil svůj šampionský pás velterové divize proti Brazilci Silvovi. Růžový panter překvapil v úvodních kolech, které díky skvělé kontrole získal oproti předpokladům na svoji stranu. Kritický moment z jeho pohledu přišel ve 4. kole, kdy ho Apollo dostal knockout úderem na zem a tam jej málem ukončil. David však utekl hrobníkovi z lopaty a z nejhoršího se dostal.

Nutno dodat, že brazilský bojovník Apollo Silva těžko hledal recept na současného šampiona, a hlavně se projevila nezkušenost se 4. a  5. kolem. Ondřej Novotný na tiskové konferenci ovšem upřesnil, že před posledním kolem byl stav dle bodových rozhodčí vyrovnaný. Pás velterové váhy ale nakonec zůstává u stejného majitele. Podle slov Davida Kozmy se navíc v případě, že nepřijde nabídka z UFC z Oktagonu nikam nechystá a naopak má na stole novou smlouvu.

Překvapením skončila „bitva o Vémolu“. Polský fighter Marcin Naruszczka totiž porazil na TKO Erica Spicelyho a na Štvanici se pokusí zaskočit i českého Terminátora v boji o titul střední váhy.

sipka NA KOMPLETNÍ VÝSLEDKY TURNAJE OKTAGON 24 SE PODÍVEJ ZDE

Oktagon 24 přinesl hned několik fantastických zápasů. Jedním z nejlepších byl duel Brože s Jungwirthem, který nabídl famozní přestřelku plnou tvrdých úderů. Výhra nakonec těsně připadla Inkvizitorovi Brožovi.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

David Kozma a Ondřej Novotný

David Pink Panter Kozma - MMA zápasy, statistiky a životopis

David Kozma ✨ je bývalým šampiónem velterové váhy organizace Oktagon MMA. Za sebou má 5 úžasných obhajob titulového pásu. Díky své...

Ondřej Novotný, Patrik Kincl, Pavol Neruda

MMA organizace Oktagon - zápasníci, eventy a statistiky

Vše, co potřebujete vědět z dění okolo organizace Oktagon MMA ❤️ se dozvíte v tomto článku. Novinky, přehled turnajů i další zajímavosti ✔️...

UFC bojovnice Mackenzie Dern na váze

Váhové kategorie v MMA (Mixed martial arts) - ženy a muži

Bojovníci v MMA se rozdělují do několika váhových divizí.⭐ Podívejte se na kompletní seznam mužských i ženských váhových kategorií a další...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ