Turnaj v Ostravě se opět přesouvá. Co na to fanoušci?

Měl to být jeden z vrcholů letošního roku. Ostrava se však kvůli kritické situaci v regionu turnaje organizace Oktagon znovu nedočká. Reakce fanoušků se rozchází.

Ondřej Novotný musel učinit další těžké rozhodnutí Foto: OKTAGON MMA

Turnaj v Ostravě se znovu odkládá, Oktagon míří zpět do pevnosti Brno

Šéfové Oktagonu přistoupili k nevyhnutelnému. Turnaj Oktagon 29 se ani na několikátý pokus neuskuteční v Ostravě. Mutace koronaviru v naší zemi opět úřaduje na plné obrátky, což v kombinaci s novými vládními nařízeními opět donutilo největší tuzemskou MMA organizaci na poslední chvíli změnit plány.

Nově se mohou turnaje zúčastnit osoby s platným certifikátem o čkování na covid-19, případně lidé po prodělání nemoci v rozmezí 180 dnů. „Obrovsky nás to finančně a psychicky poškozuje a rozhodně se s tím neztotožňujeme. V tuto chvíli však není jiné řešení, než se opět vrátit do pevnosti Brno. Turnaj v Ostravě ovšem proběhne v nejbližším možném termínu, opět s titulovou bitvou a domácími zápasníky. To by mohlo být někdy v březnu, či dubnu“ zaznělo v oficiálním vyjádření Ondřeje Novotného k nastalé situaci.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Přesunutí rozděluje fanoušky na dva tábory, rezonuje téma vstupenek

Nepříjemné, avšak logické vyústění kritické situace již po několikáté poškozuje mimo jiné i ostravské fanoušky. Někteří z nich drží svoje vstupenky na turnaj dokonce od avizovaného turnaje Oktagon 16. Bohužel do této chvíle jim nebylo umožněno vidět svoje hrdiny v akci přímo v aréně.

Rozhodnutí přesunout turnaj Oktagon 29 do Brněnského Bobycentra, kterému připadl pracovní název „Pevnost Brno“, vyvolává velké emoce. Někteří toto rozhodnutí chápou a respektují jeho dopady, jiní zuří a svalují vinu na samotnou organizaci.

V každém případě však zůstává pro Oktagon nejvyšší prioritou zdraví bojovníků i diváků a také zápasová příprava všech aktérů turnaje. To zdůraznil Ondřej Novotný ve videu, kde padlo ono rozhodnutí turnaj v Ostravě v tuto chvíli neuskutečnit.

Hlavní otázka nyní přichází od majitelů již zakoupených vstupenek na „ostravský turnaj“. Ty zůstávají dále v platnosti a bude možné se jimi prokázat při turnaji, který by podle nového, avšak nejistého scénáře, mohl v Ostravě proběhnout na jaře 2022. V případě rozhodnutí o vrácení lístků je nutné počítat s procentuálním stržením dané částky, jelikož se turnaj oficiálně neruší, ale přesouvá.

Vstupenky na turnaj Oktagon 29 v Brně jsou již v prodeji a prozatím beze změny zůstává i samotná fight card galavečera. Její hlavní ozdobou bude útok Ivana Buchingera na třetí pás, tentokrát velterové divize. Ten drží v Oktagonu neporažený šampion David Kozma.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Turnaje Oktagon MMA představují nezapomenutelný zážitek

Sledujte MMA online živě - live streamy zápasů zdarma

Smíšená bojová umění MMA 🥊 jsou v České republice aktuálně velmi populární, obzvlášť pak Oktagon. ▶️ Podívejte se, kde a jak sledovat...

Ondřej Novotný, Patrik Kincl, Pavol Neruda

MMA organizace Oktagon - zápasníci, eventy a statistiky

Vše, co potřebujete vědět z dění okolo organizace Oktagon MMA ❤️ se dozvíte v tomto článku. Novinky, přehled turnajů i další zajímavosti ✔️...

David Kozma a Ondřej Novotný

David Pink Panter Kozma - MMA zápasy, statistiky a životopis

David Kozma ✨ je bývalým šampiónem velterové váhy organizace Oktagon MMA. Za sebou má 5 úžasných obhajob titulového pásu. Díky své...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ