UPC Fight 3: Cesta bojovníka - Finále: program a výsledky

Už v sobotu se rozhodne o vítězi projektu Cesta bojovníka, kterou pořádá UPC Fight s Michaelem Reissingerem a Michalem Vančurou. Podívejte se na fight card a informace v článku.

UPC finále se koná už tuto sobotu Foto: Instagram/upcfight

UPC Fight 3: Cesta bojovníka finále - datum, informace a vstupenky

Finále celého projektu UPC Fight Cesta bojovníka se koná už tuto sobotu 4. září. Celý galavečer proběhne v pražské hale TJ Spoje od 19:30. Kromě semifinálových bojů a závěrečného finále o cenu 50 tisíc korun uvidíme i několik superfightů. Na tujnajií budou moci být přítomní diváci. Klikněte zde a vsaďte si na bojové sporty s bonusem.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Přímý přenos ze závěřečného turnaje projektu UPC Fight 3: Cesta bojovníka k dispozici nebude, takže jedinou možností bude sledování přímo na místě v hale TJ Spoje. Vstupenky je možné pořídit ve třech kategoriích:

  • plocha sezení 349 kč
  • tribuna sezení 399 kč
  • VIP Stůl ( raut, alko + nealko ) pro 4 nebo 6 osob za 2500 kč/osoba

UPC Fight 3: Cesta bojovníka - Finále: program a výsledky, fight card, zápasy

Kompletní fight card nadcházejícího finálového galavečeru UPC Fight 3: Cesta bojovníka naleznete v této tabulce. Po skončení turnaje zde naleznete i aktualizované výsledky.

UPC Fight 3: Cesta bojovníka - FINÁLE - fight card
Finalista 1 vs. Finalista 2
Záděra vs. Roušal
Hauser vs. Klimáček
Šindelář vs. Páv
Černý vs. Haška
Tábor vs. Vokoun
Malina vs. Dočekal
Slávik Jr. vs. Barták
Trčka vs. Borák
Beket
Breit

UPC Fight 3: Cesta bojovníka livestream zdarma sledovat online, video na Youtube

Ze sobotního finálového turnaje UPC Fight 3 bohužel nejspíše nebude dostupný žádný livestream, ani přímý přenos v televizi. S největší pravděpodobností se ovšem následně objeví záznam zápasů na Youtube. Aktuálně se můžete podívat na videa z předchozích eventů UPC Fight.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Michal Reissinger má vlastní pivo

Thajboxer Michal Reissinger má nově vlastní pivo

Michal Reissinger ✅ se aktuálně připravuje na boxerský zápas na akci Save Boxing. 🍺 Nově se navíc může pyšnit vlastní světlou dvanáctkou.

UFC, Conor McGregor - Zdroj ČTK, AP, Julio Cortez

Záznamy MMA zápasů z UFC, Oktagonu a dalších organizací

Nestihli jste svůj oblíbený MMA galavečer nebo zápas 🥊 vidět živě v přímém přenosu? ⛔ Naštěstí v dnešní době existuje spoustu způsobů, jak...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ