Velké vítězství pro Datla, titul pro Grznára. Benda prolil v zápase krev a pak to rozbalil

Turnaj Clash of the Stars 6 je minulostí a fanoušci se opět královsky bavili. To nejdůležitější z šestého galavečeru vám přinášíme v tomto článku.

Parádní atmosféra Clash of the Stars 6 Foto: FightLive.cz

Titul šampiona ukořistil Filip Grznár, Karlos Benda se na výhru pořádně nadřel

Turnaj Clash of the Stars 6 opět doručil širokou škálu emocí, překvapení i parádních sportovních výkonů. Diváci ve vyprodané hale O2 Universum vytvořili hned od začátku skvělou atmosféru, kterou například Karlos Vémola glosoval slovy: "Zažil jsem toho v kariéře opravdu hodně, ale to, co jste tu dokázali vybudovat, je něco neuvěřitelnýho. Ta atmosféra je naprosto fantastická a velký klobouk dolů."

sipka Podívejte se na průběh všech zápasů Clash of the Stars 6

Vémolův svěřenec Rendys mu ale už takovou radost neudělal. V naprosto šíleném zápase s Patrikem Žralokem se totiž fanoušci v aréně i doma u obrazovek přesvědčili, o čem že jsou zápasy v těžké váze.

Rendys v úvodu zápasu naprosto dominoval a jen železná hlava žraloka zapříčinila, že se nedočkal svého prvního vítězství v Clash of the Stars. Potom ale přišel nečekaný zvrat. Kontroverzní Patrik Hübner totiž v zombie módu vyslal luxusní pravý hák, kterým knokautoval do té doby jasně lepšího soupeře a na moment ho uspal. Když se Rendys vzbudil, nechápal co se stalo.

Velkou kontroverzi vzbudil zápas mezi Michaelou Dostálovou a Veronikou Zajícovou. V utkání, které mělo probíhat pod postojářskými pravidly, se událo mnoho faulů z obou stran a zápas i díky nepovedenému výkonu rozhodčího nakonec skončil bez výsledku, s čímž nesouhlasila ani jedna strana.

Karlos Benda měl před sebou velkou výzvu v podobě tři soupeřů, kteří se na něm v kleci postupně vystřídali. Hned první rána vyslaná Danem Maďarem způsobila miláčkovi davů tržnou ránu nad levým okem, od té doby už ale Benda jasně dominoval a se všemi protivníky si poradil v prvním kole.

Zlatý pohár za vítězství si domů odnáší také Malej Zmijozel, Peter "Kobra" Kuťka, Pomalu Snejksi, nebo Satnady. Večer ozvláštnilo i hudební vystoupení Jana Bendiga, který se svoji taneční sestavou doprovodil do klece soupeře Karlose Bendy.

O rozruch se hned na úvod galavečeru postaral problémový Aleš Bejr, který vtrhnul na pódium a postupně napadl hosta Jaromíra Soukupa i promotéra Tomáše Le Syho. Toho dokonce udeřil loktem a následně se strhla velká mela. Přítomná ochranka ale naštěstí zakročila a zjednala pořádek.

Mnoho fanoušků také překvapila informace, že Václav Mikulášek se stal oficiálně zápasníkem organizace Clash of the Stars. Napjatou atmosféru poté uvolnil staredown mezi Diegem Kotlárem a Gappou, kteří se spolu na dalším turnaji utkají v sumo.

Datel s Kotlárem nakonec nasadili rukavice, samotný průběh zápasu hodně překvapil

Měla to být štípaná v postoji bez rukavic, okolnosti ale zápas mezi Kotlárem Security a Markem Valáškem narýsovaly poněkud jinak. Jarda Kotlár totiž kvůli zranění navrhnul soupeři, aby duel proběhl s rukavicemi, s čímž Datel souhlasil.

V zápase to byl Jarda Kotlár, kdo jako první sahal po vítězství, když Datla dlouho držel v těsné gilotině v postoji. Jenže skvěle připravený Datel prokázal nezlomné srdce válečníka, ze sevření se dostal, a naopak on sám nakonec Kotlára utáhl na škrcení.

Grznár nedal Luktumovi šanci a získal titul šampiona polotěžké váhy

Očekávaný hlavní duel turnaje Clash of the Stars 6 ovládl sázkovými kancelářemi favorizovaný Filip Grznár, který díky TKO udolal houževnatého Lukáše Tůmu, alias Luktumu. K mnoha úspěchům v kulturistice a silovém trojboji přidal tento kontroverzní zápasník svůj první MMA titul.

A jak se říká, s jídlem roste chuť. Ihned po zápase totiž Grznár projevil zájem o titul ve váze do 84 kilogramů. Jak bude chtít stokilový pořízek do této váhy hubnout, je nám věru záhadou.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Karlos Benda

Karlos Benda profil: MMA v Clash of the Stars, fitness a kulturistika

Karlose Bendu dnes většina z nás zná jako přemožitele dvou Kotlárů v organizaci bizarních zápasů Clash of the Stars.🤼 Seznamte se s...

Tomáš Linh Le Sy

Tomáš Linh Le Sy: životopis – Clash of the Stars, zápasy v OKTAGON MMA a další info

Tomáše Le Syho dnes vídáme coby ledově vyrovnaného promotéra organizace bizarních zápasů clash of teh Stars. Jak vypadala Le Syho cesta k...

Turnaje Clash of the Stars to je především obrovská show

Organizace Clash of the Stars - aktuální info a program turnajů

Clash of the Stars stále více nabírá na popularitě ✔️. Veškeré informace i pikantní zajímavosti ze zákulisí organizace ⚡ se dočtete v tomto...