Žádný respekt! Nate Diaz se předčasně pakoval z rozhovoru s Jakem Paulem

Boxerský duel mezi Natem Diazem a Jakem Paulem je už doslova za rohem. Bývalá hvězda UFC opět dostála své vizitce kontroverzního bojovníka. Co se stalo?

Nate Diaz Foto: Profimedia

Nate Diaz odešel z rozhovoru s Jakem Paulem a Arielem Helwanim

Dělá si co chce. O Nateu Diazovi je dlouhodobě známo, že pro něj pravidla často nic neznamenají. Úctu a respekt k soupeři by u něj člověk pohledal. A nyní to opět předvedl v plné parádě. Diaz k údivu Jakea Paula i moderátora Helwaniho opustil face to face rozhovor.

Jednoduše vstal a odešel. Nate Diaz rozhodně nepatří mezi fightery, kteří by se vyžívali v předzápasovém mediálním shonu. Popisovat jeho aktuální rozpoložení a pouštět se do vzájemným slovních přestřelek rozhodně není jeho parketa. To se všeobecně ví.

38letý Američan se před zápasem s Jakem Paulem postaral o další velké pozdvižení. Na dostupných záběrech, které kolují na internetu, totiž kamery zachytily, jak uprostřed Paulovi řeči vstal a odkráčel ze studia. Venku poté nasedl do svého auta a nechal se odvést neznámo kam.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se u online sázkové kanceláři Betano

BETANO - získej bonus až 3 000 Kč + 350 Kč

Dokonči snadno a rychle online registraci a získej 350 Kč zdarma. Navíc na tebe čeká možnost získat další bonus ke vkladu až 3 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Betano

Zápas Diaz vs. Paul přitahuje obrovskou pozornost a duel doprovází masivní promo. Tentokrát se to ale první přemožitel Conora McGregora ve slavné UFC rozhodl vzít mediální povinnosti do vlastních rukou. Přestalo ho to bavit, a tak zkrátka z rozhovoru odešel.

Už před samotným odchodem působil Diaz velmi nervózně, mnul si ruce a bylo jasně patrné, že se v přítomnosti Jakea Paula necítí vůbec komfortně. Není divu. Celá scéna totiž předpovídá jeho porážku a jeho pád naznačují i aktuálně vypsané sázkové kurzy.

Co na tom, že si za zápas přijde na obrovské peníze. Tady jde o čest a Diaz podle všeho není v ideálním rozpoložení. Jak se to podepíše na jeho výkonu v ringu? To se dozvíme už v neděli časně ráno našeho času.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Jake Paul boxerské zápasy hodně prožívá

Boxer a YouTuber Jake Paul - životopis, zápasy a statistiky

Americký youtuber, boxer a rapper Jake Paul je jednou z nejkontroverznějších postav bojových sportů současnosti.☝ Důvody si přečtěte v...

Vasil Ducár je českou jedničkou křížové váhy

Kalendář zápasů v boxu v Česku a zahraničí

Podívejte se na nejzajímavější galavečery boxu v Česku i v zahraničí 🥊, přinášíme vám jejich přehledný kalendář.▶️ Některé eventy se...

Nate Diaz

Paul s Diazem se kočkovali na staredownu, došlo i na kontakt

Poprvé se proti sobě postavili tváří v tvář. Jake Paul a Nate Diaz mají za sebou úvodní tiskovou konferenci před očekávaným boxerským...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ