Zapojte se do fotbalové tipovačky k MS o 100 000 Kč

Mistrovství světa ve fotbale 2022 je tady a vy si při té příležitosti můžete přijít na obrovsky atraktivní ceny. Jednoduchá pravidla a podmínky tipovačky se dočtete uvnitř tohoto článku.

Fotbalová tipovačka o 100 000 Kč Foto: FightLive.cz

Tipovací soutěž k MS ve fotbale 2022: 5 hracích kol, 5 šancí na parádní finanční odměnu

Už tak nabity závěr roku letos ozdobí fotbalové mistrovství světa v Kataru. Znovu po 4 letech si 32 zemí zahraje o zlatavou trofej a věčnou slávu. Zlaťáky může ostře sledovaný šampionát přihrát i na vaše konto. Během 5 hracích kol tipujeme na webu FotbalZprávy.cz výsledky jednotlivých utkání.

Nejdůležitější podmínkou je založit si účet u Betana ZDE a pomocí svého nicku a emailové adresy se následně zapojit do tipovací soutěže. Je to velmi rychlé a jednoduché. Tipovat můžete i pomocí vašeho mobilního telefonu.

To ale pořád není všechno. Sázková kancelář Betano je nejen hlavním partnerem tipovací soutěže o ceny v celkové hodnotě 100 000 Kč, zároveň si pro nové hráče připravila sázkový bonus za registraci a několik zábavných promo akcí během mundialu.

registruj-se-betano-cz

Tipovačka k MS ve fotbale 2022 má několik výhod a pravidel, o kterých musíte vědět. Tady je výčet těch nejdůležitějších:

  • Zapojit se můžete zcela zdarma
  • Přehledný tipovací formulář najdete ZDE
  • V každém jednotlivém kole hrajeme o 20 000 Kč
  • První 3 tipovací kola (skupinové zápasy) lze natipovat najednou
  • 5 nejlepších tipérů v každém kole dostane na svůj účet u Betana ceny v tomto pořadí
  • Uživatelské jméno a email musí být to, pomocí kterého jste se registrovali u Betana

Pokud nestihnete start turnaje (neděle 19. listopadu) nic se neděje. Své tipy můžete odeslat kdykoliv během měsíc dlouhého zápasového maratonu. Za přesně trefený výsledek berete 5 bodů. Uhodnete-li alespoň vítězný tým, máte za to 2 body. Pod tipovacím formulářem najdete zároveň průběžné pořadí a výherce jednotlivých kol.

Doba, kterou tipováním výsledků k fotbalovému MS strávíte je samozřejmě individuální. Někdo stráví přípravou dlouhé hodiny, jiný se zase raději spolehne na svůj momentální instinkt. Podobně jako třeba v online casinu Betano je i v této soutěži zapotřebí trochu toho hráčského štěstí. Dobře se bavte.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se u online sázkové kanceláři Betano

BETANO - získej bonus až 3 000 Kč + 350 Kč

Dokonči snadno a rychle online registraci a získej 350 Kč zdarma. Navíc na tebe čeká možnost získat další bonus ke vkladu až 3 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Betano

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Zaregistrujte se u sázkové kanceláře Betano ZDE

Sázková kancelář Betano: Sázejte na MMA i box se skvělým bonusem

Sázkaři a fanoušci nejen bojových sportů mají obrovský důvod k radosti❤️. Světová společnost Kaizen Gaming spustila v Česku novou sázkovou...

Sázková kancelář Betano nabízí zajímavé kurzy také na MMA

Sázky na Oktagon MMA u Betana - atraktivní kurzy i příležitosti

Společnost Betano působí na českém trhu teprve krátce, svými vypsanými kurzy si ale nahlas říká o pozornost sázkařů. Jak je to s kurzy na...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ