Fight Night Challenge 3: Frayer Flexking vs. Baron kurzy a stream

Na boxerském galavečeru Fight Night Challenge 3 jde znovu do akce kontroverzní rapper Frayer Flexking. Kometa slovenského hip hopu tentokrát změří síly s účastníkem reality show Farma, Baronem. Na co si v tomto utkání vsadit? Tady je náš tip.

Kontroverzní slovenský rapper a boxer Frayer Flexking Foto: Patrik Uhlíř / MAFRA / Profimedia

FNC 3 Box Brno: Andreas Frayer Flexking Stolárik vs. Imi Baron Štefaník - info a tip

Nejvyhrocenějším zápasem Fight Night Challenge 3 je souboj mezi Frayerem Flexkingem a Baronem. Facky, osobní útoky i slovní přestřelky na sociálních sítích. V duelu těchto dvou to obrovsky vře už před samotným zápasem. V ringu se dvě znepřátelené postavy slovenské scény potkají 27. prosince okolo 21:30. Jak dopadne tato bitva plná emocí? Vsaďte si na box s bonusem za registraci ZDE

Box - sleduj průběh zápasu zde

Andreas Frayer Flexking Stolárik nechyběl na předchozích dvou boxerských turnajích organizace Fight Night Challenge. V prvním vydání si v roce 2020 vyšlápl na rappera Čistychova, kterého knokautoval zadním capákem v prvním kole. Stejně jako zazářil v prvním střetnutí, si ale o rok později uřízl pořádnou ostudu v zápase s rapperem Refewem. Pro vypadávající chránič zubů byl totiž diskvalifikován. Teď si chce na turnaji Fight Nght Challenge 3 v Brně spravit reputaci.

Flexking je dobře známý pro svůj velmi prořízlý jazyk a kousavý trashtalk. Nemá problém pustit se se svým soupeřem do mediální války a tím vypromovat zápas. Box trénuje v klubu Boxerna Žilina pod vedením Miroslava Cingela, kde za poměrně krátkou dobu udělal zajímavý výkonnostní progres.

Imi Baron Štefaník je neméně kontroverzní postavou letošního Fight Night Challenge 3 v Brně. Jeho jméno je spojené především s poslední řadou reality show Farma, ze které byl ale pro svoje vulgární i agresivní chování vyhozen. Také Baron má minulost protkanou nejrůznějšími skandály, což ho s Flexkingem spojuje.

Na boxerské tréninky Baron dochází do Spartakus Fight Gymu a z nejrůznějších videí je vidno, že i jeho technika a schopnosti jsou na zajímavé úrovni. V tomto duelu bude mít ale Flexking velkou výhodu v zápasových zkušenostech. Přeci jen v ringu na Fight Night Challenge už dvakrát stál a navíc se zdá, že se mu povedlo dostat se soupeři do hlavy.

TIP: Flexking vyhraje, v kurzu 1,66 sipka Vsadit u Fortuny ZDE

Flexking je v tomto zápase kurzovým favoritem

Jak sledovat box Baron vs. Flexking živě online? Live stream, PPV

Kurzy na všechny zápasy FNC najdete u Fortuny ZDE. Přímý přenos všech utkání najdete skrze placené PPV na fightnightchallenge.eu. V televizi se tento galavečer zřejmě neobjeví.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

1️⃣ Kdy bude zápas Flexking Baron box v Brně?

Boxerské utkání mezi Frayerem Flexkingem a Baronem se uskuteční na galavečeru Fight Night Challenge 3 v Brně 27. prosince 2022. Analýzu a tip si přečtěte v článku

2️⃣ Jaké jsou na box FNC 3: Baron vs. Flexking kurzy?

Sázkové kanceláře favorizují v tomto zápase problémového slovenského rappera Frayera Flexkinga (1,66). Ten boxoval na obou předešlých galavečerech.

Hodnocení turnaje FIGHT NIGHT CHALLENGE 3: 9,3/10

  • Datum a místo konání: 27. 12. 2022 od 18:00, Brno
  • Nabídka sázek: Na všechny zápasy karty si můžete vsadit u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Vasil Ducár je českou jedničkou křížové váhy

Kalendář zápasů v boxu v Česku a zahraničí

Podívejte se na nejzajímavější galavečery boxu v Česku i v zahraničí 🥊, přinášíme vám jejich přehledný kalendář.▶️ Některé eventy se...

Alex Cverna bude opět po roce boxovat na Fight Night Challenge

Fight Night Challenge 3: Cverna vs. Zátorský analýza, tip a kurzy

Lehká váha Michal Zátorský vyzve na Fight Night Challenge 3 těžkotonážníka Alexandera Cvernu. Jak dopadne tento boxerský duel? Tady je...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ