Jak a kde sledovat Road to ONE 8? Živě v TV i livestreamu

Obří kolos jménem One Championship míří do Prahy! V rámci projektu Road to ONE se v sobotu 24. 4. představí i česká špička postojářské scény v čele s Tomášem Hronem a Vaškem Sivákem. Celý galavečer si navíc můžeš exkluzivně vychutnat v přímém přenosu na stanici O2 TV Sport!

Tomáš Hron (vpravo) se chce vrátit na vítěznou vlnu Foto: OKTAGON MMA

Road to ONE 8: Night of Warriors se Sivákem, Hronem, Kozubovským, Krčmářem či Melvinem Mané

Nejen fanoušky ortodoxního kickboxu čeká v sobotu od 18:00 fantastická „štípaná“ na domácí půdě. Asijská organizace One Championship si pro svoji první zastávku galavečeru Road to ONE vybrala Prahu, což je samo o sobě vynikající počin organizátorů. Kromě čtyřkové kvalifikační pyramidy, kde je ve hře šampionský pás a další smlouva, jsou na programu i nadupané superfighty. Celou show okoření i duel chytrého, ale zlého badboye Vaška Siváka. Tuhle akci si rozhodně nenech ujít! Vyzvedni si bonus ZDE a sázej na bojové sporty

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Historický milník v podobě pořádání Road to ONE 8: Nigh of Warriors se stane brzy realitou. Vůbec poprvé se světoznámá značka One Championship představí v České republice. Po ruském Jekatěrinburgu se další vydání uskuteční v Praze, navzdory přísným covidovým opatřením. A pro všechny fightery půjde o pořádnou výzvu!

Česká legenda stand-upu Tomáš Hron nastoupí do čtyřčlenné pyramidy, jejíž vítěz postoupí do velké 8 členné pyramidy o titul, prestiž a 6 zápasovou lukrativní smlouvu. Znovu se fanouškům v boji ukáží i účastníci únorového postojářského projektu Oktagon Underground Last Man Standing Matěj Kozubovský, finalista pyramidy Michael Krčmář, nebo autor brutálního knockoutu Melvin Mané.

Na mladou hvězdu Václava Siváka čeká rumunský zápasník Marian-Florian Soare. Pro českého badboye je to znovu výborná příležitost dát o sobě vědět a dostat se ještě více do povědomí promotérů elitních světových organizací.

Road to One živě: galavečer One Championship - Night of Warriors Praha v přímém přenosu na O2 TV (online stream na internetu)

Že jde o velký svátek bojového umění v Česku si uvědomují i silné tuzemské společnosti. Stanici O2 TV se podařilo prodloužit spolupráci s One Championship, a tak kanál O2 TV Sport nabídne fanouškům kompletní pražský galavečer od 18:00 živě a s komentářem expertů. Tímto turnajem to ale zdaleka nekončí, těšit se totiž můžeš i na další akce organizace ONE FC.

Vzhledem ke složité době proběhne i tento turnaj bez přítomností diváků v hledišti. Díky sledování přímého přenosu na O2 TV Sport ale o mimořádně zajímavou podívanou nepříjdeš. Na tvrdý zápas Tomáše Hrona se srbem Mitričem se podívej v tomto videu.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

1️⃣ Kdy a kde proběhne další galavečer Road to ONE?

Další turnaj asijské organizace One Championship s názvem Road to ONE se uskuteční v Praze 24. dubna 2021 od 18:00.

2️⃣ Kdo z českých fighterů se na něm představí?

V rámci glavečeru uvidíme hned několik známých jmen včetně Václava Siváka, nebo legendárního Rattlesnaka Tomáše Hrona.

3️⃣ Jak a kde si pustím turnaj živě?

Pražská zastávka poběží v přímém přenosu v TV s českým komentářem. Podrobnosti najdeš tady.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Organizace One Championship se poprvé ukáže v Česku

Slavná organizace One Championship zavítá do Česka

Asijská organizace One Championship uspořádá na jaře turnaj v Česku. 🤼 V zápasech se ukáží i Tomáš Hron a Václav Sivák.

Usman se znovu utká s Masvidalem na UFC 261

UFC 261: Usman vs. Masvidal 2 informace, datum, karta

Turnaj UFC 261 s titulovou bitvou Usman vs. Masvidal se koná 24.4. ▶️ Podívejte se na informace, kurzy a návod ke sledování streamu...

Vojto Barborík je na kartě KSW 60

KSW 60: Krzysztof Klaczek vs. Vojto Barborík kurzy, tip

Jubilejní 60. turnaj polské organizace KSW proběhne už v sobotu 24. 4. ☀️ Své odložené premiéry se zde dočká jeden z nejlepších slovenských...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ