Jak sledovat PFL 6 živě? Exkluzivně v livestreamu na Voyo!

Nadupaný MMA turnaj PFL 6 v hlavní roli s Anthony Pettisem je na programu už dnes večer! Vrátí se bývalý šampion UFC na vítěznou vlnu? Sleduj to živě na VOYO.

Galavečer PFL 6 už dnes nabídne hlavní zápas Pettis vs. Manfio Foto: Voyo

PFL MMA 2021 6: Pettis vs. Manfio dnes live stream na Voyo

Ne nadarmo má Anthony Pettis přezdívku „Showtime“! Jeho zápasy jsou vždy obrovská zábava a přehlídka TOP smíšeného bojového umění. Na galavečeru organizace PFL, který startuje dnes na VOYO ve 23:55, se představí v hlavním zápase. Jeho aktuální formu prověří nebezpečný Brazilec Raush Manfio z American Top Teamu! Jak souboj dopadne? To se dozvíš sledováním livestreamu na videoportálu Voyo ZDE

Všechny zápasy sleduj pohodlně a živě ZDE

Turnaj Professional Fighters League 6 znovu nabízí velmi zajímavou zápasovou kartu. Kromě Anthony Pettise se představí i šampion Lance Palmer nebo hvězda ženského MMA Kayla Harrison.

Podle uznávaného webu Fightmatrix má tento turnaj stejnou kvalitu jako sobotní UFC Fight Night: Gane vs. Volkov. A to si rozhodně říká o pozornost! Systém organizace PFL je hodně unikátní, protože fighteři sbírají body v dlouhodobé lize a pokouší se probojovat do playoff. V Evropě tomuto formátu teprve přicházíme na chuť, v USA jde ale o obrovsky sledované akce.

PFL MMA live: kde sledovat Pettis - Manfio online stream na VOYO se zpětným přehráním dokonce roku!

Nejlepší volbou, jak si pustit turnaj PFL 6 je kliknout ZDE a zaregistrovat se na platformě Voyo. Balíček se sportovními přenosy vyjde na 159 Kč / měsíc. Těšit se můžeš na parádní kvalitu a možnost zpětného přehrání všech proběhnuvších turnajů.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Anthony Pettis se pokusí odčinit poslední porážku

PFL 6: Regular Season - livestream, fight card a sázkový tip

Americká MMA organizace Profesisonal Fighters League je tu se svým dalším turnajem, který startuje v pátek 25. 6. večer. ▶️ Na co se můžeš...

MMA se těší velké oblibě

Pravidla MMA (mixed martial arts) - techniky a bodování

Podívejte se na zásadní informace o pravidlech a technikách stále populárnějšího sportu❤️, kterým je MMA. V článku najdete i pohled do...

Paddy Pimblett patří mezi největší hvězdy současné UFC

Organizace UFC - zápasníci, eventy a statistiky

UFC je nejlepší MMA organizace na světě. ✨ Podívejte se na kompletní informace, které naleznete podrobně rozepsané v článku.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ