Kdy a kde sledovat Oktagon 33: Vémola vs. Pasternak? Livestream zdarma

Oktagon 33 v německém Frankfurtu proběhne už dnes v sobotu 4. června od 18:00. Všechny zápasy můžete sledovat živě v livestreamu. Podívejte se na návod v tomto článku.

Karlos Vémola nastoupí na Oktagonu 33 Foto: OKTAGON MMA

Kdy a kde sledovat Oktagon 33: Vémola vs. Pasternak? Livestream zdarma

Turnaj Oktagon 33: Buchinger vs. Keita proběhne už tuto sobotu 4. června v německém Frankfurtu. Začátek galavečeru je naplánován na 18:00. Kromě hlavního zápasu o titul v lehké váze uvidíme i návrat Karlose Terminátora Vémoly, který se do klece vrací po dlouhé pauze. Všechny zápasy můžete zdarma sledovat živě. Klikněte zde a sledujte zdarma livestream Oktagonu 33.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Všechny zápasy turnaje Oktagon 33 bude živě zdarma vysílat Tipsport TV. U sázkové kanceláře Tipsport tak naleznete online přenosy pro kompletně celou zápasovou kartu. Pro spuštění přímého přenosu si stačí vsadit tiket za 30 Kč a následně můžete vybírat z nabídky všech duelů. Pro nově zaregistrované sázkaře je navíc připraven i bonus 150 Kč zdarma.

Sledujte Oktagon 33 zdarma

Oktagon 33 live stream PPV cena, živě a přímý přenos v TV

Druhou možností ke sledování je zakoupení oficiálního placeného streamu přes Oktagon TV. Cena za tento přenos je 10,99 eur. Výhodou je vysoká kvalita obrazu a zároveň přímá podpora organizace Oktagon. Přímý přenos v českých a slovenských sportovních televizích opět dostupný nebude.

Oktagon 33 livestream zdarma a free prelims na Youtube

I na Oktagonu 33 bude na Youtube první zápas ke sledování zdarma. Free Prelims zápas obstará dvojice Deiga Scheck a Tait.

1️⃣Bude možné sledovat livestream Oktagonu 33?

Všechny zápasy na turnaji Oktagon 33 v německém Frankfurtu bude možné sledovat na internetu živě. Pro kompletní návod se podívejte do tohoto článku.

2️⃣Jsou k dispozici livestreamy Oktagonu 33 i na mobilní telefon?

Kompletně celý galavečer Oktagon 33 Frankfurt, který proběhne v Praze, je možné vidět i v živém přenosu na chytrém telefonu nebo tabletu.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Karlos Vémola se po dlouhé pauze vrací k MMA

Oktagon 33: Vémola vs. Pasternak analýza, kurzy, livestream

Karlos Terminátor Vémola se po 14 měsících vrací do klece.⏰ Rozbor utkání, sázkovou inspiraci a návod na livestream✔️, přinášíme v tomto...

Ivan Buchinger bude obhajovat titul lehké váhy v souboji s Losene Keitou

Oktagon 33: Buchinger vs. Keita datum, kurzy, tip a karta

Turnaj s pořadovým číslem 33✔️ se uskuteční premiérově mimo česko-slovenskou půdu, konkrétně v německém Frankfurtu ⚡. Podrobnosti najdete v...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ