Kdy a kde sledovat Clash of the Stars 4? ▶️ Livestream zdarma (11.3.)

Už dnes v sobotu 11.3. od 18:00 proběhne galavečer Clash of the Stars 4. Všechny zápasy můžete sledovat živě v livestreamu. Podívejte se na kompletní návod v tomto článku.

Psycho Michal bude na Clash of the Stars 4 usilovat o první vítězství Foto: CNC / Pavel Machan / CNC / Profimedia

Kdy a kde sledovat Clash of the Stars 4? Livestream zdarma a cena PPV

Už v sobotu 11. března se v pražské hale O2 Universum koná turnaj Clash of the Stars 4. Opět nebude nouze o zajímavé fighty influencerů, youtuberů a dalších známých osobností. Začátek Clash of the Stars Episode 4: Freak Wars je naplánován na 18:00. Kompletně celou akci můžete sledovat živě. Klikněte zde a sledujte zdarma průběh zápasů na COTS.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Přímý přenos zápasů Clash of the Stars 4 bude dostupný pouze na oficiálním placeném livestreamu. Cena PPV je 229 Kč. Online přenos fightů Clashe vám poběží v HD kvalitě. Za menší příplatek je možné zakoupit i verzi v 1080p a přístupu na záznam v délce 7 dní.

Vsaďte si na Clash of the Stars u Fortuny s bonusem

Livestream Clash of the Stars 4 zdarma s největší pravděpodobností dostupný nebude. Partnerem galavečeru je sázková kancelář Fortuna, která ovšem pravidelně nabízí online streamy MMA. Z toho důvodu doporučujeme kontrolovat nabídku streamů na Fortuna TV. Fortuna navíc pro nové hráče nabízí bonus 1300 Kč.

Opět se objeví mnoho stránek lákajících na sledování Clash of the Stars 4 zdarma. Sledování těchto bezplatných streamů vám ovšem nedoporučujeme, protože nejspíše nebudou mít dlouhého trvání a zároveň budou nekvalitní.

Clash of the Stars Episode 4 video na youtube zdarma

Zazím není jisté, jestli i na galavečeru Clash of the Stars 4 uvidíme takzvané free prelims, což je zápas volně dostupný na Youtube. Prozatím se můžete podívat na přípravu účastníků tzv. "Deathmatche" Kaluba vs. Max Green vs. Kluk s kamením.

1️⃣ Kde mohu sledovat Clash of the Stars 4 živě?

Livestream všech zápasů turnaje Clash of the Stars 4 můžete sledovat živě na internetu. Pro více informací se podívejte do tohoto článku.

2️⃣ Bude možné fighty Clash of the Stars4 sledovat i na mobilním telefonu?

Ano, všechny livestreamy zápasů turnaje Clash of the Stars budou dostupné i na chytrých telefonech a tabletech.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Bývalý kulturista a nyní zápasník se snahou prorazit v politice, Filip Grznár

Filip Grznár - životopis a zápasy kontroverzního bojovníka

Bývalý český kulturista Filip Grznár momentálně zápasí v MMA✔️ a svými pikantními výroky i svérázným vystupováním neustále přitahuje...

Filip Grznár rozdává před zápasem úsměvy na všechny strany

Clash of the Stars 4: Grznár vs. Roubíček kurzy, tip a livestream

Kontroverzní Filip Grznár znovu nechybí na kartě turnaje Clash of the Stars. Podívejte se na informace k utkání, sázkovou inspiraci a návod...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ