Oktagon 22: Lucia Szabová vs. Christina Netza kurzy

Lucia Szabová se ukáže v dalším zápase na Oktagonu 22 už 27. března. Podaří se jí opět potvrdit nelehkou úlohu favoritky? Podívejte se na vypsané kurzy a návod na sledování.

Lucia Szabová bude bojovat i na Oktagonu 22 Foto: OKTAGON MMA

Oktagon 22: Lucia Szabová vs. Christina Netza kurzy a livestream

Lucia Szabová je zatím v MMA stoprocentní. V minulém zápase ovšem mnoho nechybělo a slovenská Silent Killer odcházela s porážkou. Na turnaji Oktagon 22 se utká s další nebezpečnou soupeřkou, kterou bude Christina Netza. Galavečer s hlavní bitvou Vémola - Ďatelinka proběhne 27. března 2021. Klikněte zde a sledujte živě Oktagon 22 s bonusem zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Lucia " Silent Killer" Szabová bude i na Oktagonu 22 velkou favoritkou. V minulém zápase proti Rizlen Zouak ukázala velkou odolonost. V prvním kole totiž po tvrdém úderu nebyla daleko od ukončení. Z obrovských problémů se ale dokázala dostat a ve druhém kole zvítězila na submisi.

Christina Netza by měla Szabové typologicky více sedět, protože nemá příliš dobrý wrestling. Zároveň nedokáže odolávat nátlakovému stylu Silent Killer. V tomto fightu překvapení neuvidíme, na tiket proto patří výhra Lucie Szabové.

TIP Vítěz Lucia Szabová v kurzu 1,20 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Szabová zvítězí

Přímý přenos turnaje Oktagon 22: Vémola vs. Ďatelinka bude možné sledovat pouze přes internet. Livestreamy všech duelů odvysílá Tipsport TV. Na webu Tipsportu budou jako obvykle k dispozici i live sázky. Oficiální stream přes PPV Oktagonu je možné pořídit v předprodeji za 9,90 eur. V den konání je pak cena 12,90 eur. Výhodou je HD kvalita přenosu a zároveň podpoříte i organizaci Oktagon.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Karlos Vémola bude obhajovat titul na Oktagonu 22

Oktagon 22: Vémola vs. Ďatelinka: informace, datum a fight card

Turnaj Oktagon 22: Vémola vs. Ďatelinka 🧡 proběhne už 27. března. ⭐ V akci uvidíme i Alexe Lohorého. Podívejte se na kompletní informace a...

Karlos Terminátor Vémola

Karlos Terminátor Vémola - životopis a zápasy MMA bojovníka

Karlos Terminátor Vémola ✨ je jeden z nejvýraznějších českých MMA bojovníků historie i současnosti. Jako první Čech bojoval ve slavné UFC...

Milan Ďatelinka vs. Václav Mikulášek

Milan Ďatelinka – životopis a zápasy MMA bojovníka

Milan Ďatelinka je přední slovenský fighter⚡, který se v roce 2022 rozhodl udělat změnu a přestoupil z Oktagonu do RFA✔️. Toto je jeho...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ