Oktagon Time Ostrava 2022 - novinky a veřejné vážení živě

V pátek 8. dubna uvidíme další Oktagon Time. Na akci nebude chybět ani Karlos Vémola a Marpo. Kromě novinek uvidíme i staredowny. Celou akci můžete sledovat živě a zdarma v livestreamu.

V pátek podvečer uvidíme na Oktagon Time Karlose Vémolu a na veřejném vážení i Petra Knížete Foto: OKTAGON MMA

Oktagon Time v Ostravě 2022 - novinky, livestream a veřejné vážení

V pátek 8. dubna od 16:00 uvidíme další Oktagon Time. Na této živé akci, která proběhne v ostravské multifunkční aule Gong, představí promotéři Oktagonu aktuální projekty. Samozřejmě nebudou chybět ani zápasníci, kteří se ukáží následující den na Oktagonu 32 a na Oktagonu Underground v Praze. Klikněte zde a sledujte Oktagon 32 živě.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Organizace Oktagon dále na Oktagon Time odprezentuje spuštění NFT, novinky týkající se platformy Oktagon TV a samozřejmě i další zajímavosti. Mezi potvrzenými bojovníky, kteří se zúčastní Oktagon Time s podtitulem "Vstupte s námi do nového světa", je Karlos Terminátor Vémola, Marpo, Michal Kotalík a Václav Mikulášek.

První staredown na akci také absolvují soupeři v bitvě o titul Losene Keita a Ivan Buchinger. Jejich zápas v lehké váze bude velkým tahákem na červnovém Oktagonu 33, který vůbec poprvé v historii proběhne v Německu.

Po skončení akce Oktagon Time se na stejném místě uskuteční i veřejné vážení před sobotním turnajem, kterému vévodí titulový fight Monster vs. Kozma. Celý program můžete sledovat živě v Gongu, případně v livestreamu zdarma na Youtube kanále Oktagonu.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

David Kozma a Petr Kníže si to rozdají o titul velterové váhy organizace Oktagon

Oktagon 32: Kozma vs. Kníže datum, kurzy, karta a livestream

Mnohokrát odložený turnaj v Ostravě nabídne fanouškům nezapomenutelný zážitek✔️. Vše důležité o MMA galavečeru v Ostravar Aréně najdete v...

Lucie Pudilová se vrací do akce, OKTAGON MMA

Oktagon 32: Pudilová vs. Yariwake analýza a sázkový tip

Lucie Pudilová má před sebou další zápas v organizaci Oktagon. Tentokrát její aktuální formu prověří brazilská bojovnice Caroline Yariwake....

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ